Property 1
Property 2
Property 3

ដីលក់នៅលើផ្លូវសម្តេច ហ៊ុន សែន 80ម៉ែត្រ

Srei Santhor, Kampong Cham
Sale Price:
$9.36M
Updated At:Mar 30, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area12,000m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់នៅលើផ្លូវសម្តេចហ៊ុនសែន 80ម៉ែត្រ
សម្រាប់លក់: $780/m² ឬ ​$9,360,000
ទំហំដី:45m x 274m
ទំហំដីសរុប: 12,000m²

🔐លេខកូដអចលនវត្ថុ៖ 994
ស្ថិតនៅផ្លូវមហាវិថីសម្តេច ហ៊ុន សែន80ម៉ែត្រសង្កាត់ ព្រែកហូរ ក្រុងតាខ្មៅ កណ្តាល

——————————— 
ទាក់ទងមកឥលូវនេះ៖
Call: 070704070 / 012277322
Telegram: https://t.me/vannraaa
微信号: vannra-experts

- Channel: https://t.me/vannrapropertyexperts
- Tiktok: https://www.tiktok.com/@vannra_property_experts
- Facebook: https://www.facebook.com/vannra.phnompenh.property/