Property 1
Property 2
Property 3

ដីលក់នៅជាប់បុរីពិភពថ្មីគួរស្រូវ2

Dangkao, Phnom Penh
Sale Price:
$426,000
Updated At:Mar 30, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area3,550m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់នៅជាប់បុរីពិភពថ្មីគួរស្រូវ2
សម្រាប់លក់:$120/m²  ឬ $426,000
ទំហំដី: 82m x 43m
ទំហំដីសរុប: 3,550m²

🔐លេខកូដអចលនវត្ថុ៖ 115
ស្ថិតនៅជាប់បុរីពិភពថ្មីគួរស្រូវ2 សង្កាត់ព្រែកកំពឹស ខណ្ឌដង្កោ ភ្នំពេញ

——————————— 
ទាក់ទងមកឥលូវនេះ៖
Call: 070704070 / 012277322
Telegram: https://t.me/vannraaa
微信号: vannra-experts

- Channel: https://t.me/vannrapropertyexperts
- Tiktok: https://www.tiktok.com/@vannra_property_experts
- Facebook: https://www.facebook.com/vannra.phnompenh.property/