Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ដីផ្លូវរដ្ឋ30ម៉ែត្រសម្រាប់លក់

Angk Snuol, Kandal
Sale Price:
$149,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area2,257m²
Sub Property TypeLand

Description

👉🏿 ដីលក់ ចុះពីផ្លូវ51 300ម៉ែត្រ
👉🏿តម្លៃ 149,000$ ( ចរចារ )
👉🏿 ទំហំដី 2357 m2
👉🏿 នៅលើផ្លូវរដ្ធ 30 ម៉ែត្រ
https://maps.app.goo.gl/RjNJrpNyGuG2k7Bx7?g_st=ic

Similar Properties

Land for sale near street 51
1

Land for sale near street 51

16m
104m
1,664m²

Angk Snuol, Kandal

$150,000
ដីលក់ ជិតផ្លូវ51 ក្បែរបុរី TLL (តំលៃអាចចរចាបាន)
5

ដីលក់ ជិតផ្លូវ51 ក្បែរបុរី TLL (តំលៃអាចចរចាបាន)

600m²

Angk Snuol, Kandal

$150,000
ដីលក់ឬជួល លើផ្លូវកៅស៊ូ៣០ម៉ែត្រ ជាប់រោងចក្រ ជិតតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសកាណាឌីយ៉ាផ្លូវ 51
8

1,035m²

Angk Snuol, Kandal

$100
លក់ដីឡូ​ 10x20m ក្បែរផ្លូវ​ 51 ដីល្អសម្រាប់អនាគត
8

លក់ដីឡូ​ 10x20m ក្បែរផ្លូវ​ 51 ដីល្អសម្រាប់អនាគត

200m²

Angk Snuol, Kandal

$11,000
ដី លំនៅឋាន លក់
2

ដី លំនៅឋាន លក់

102m²

Angk Snuol, Kandal

$15,000
ដីលក់ 1m2=80$ ទួលព្រេជ / ទទឺង34,5m បណ្តោយ120m /តម្លៃ80$/m2 អាចចរចារបាន
5

4,758m²

Angk Snuol, Kandal

$380,000
បន្ទាន់130m² ជាប់វត្ត ជិតសាលារៀន រោងចក្រ
6

បន្ទាន់130m² ជាប់វត្ត ជិតសាលារៀន រោងចក្រ

130m²

Angk Snuol, Kandal

$14,000
ជាប់ផ្លូវរដ្ឋ30ម ចាក់កៅស៊ូបាន6ម
8

ជាប់ផ្លូវរដ្ឋ30ម ចាក់កៅស៊ូបាន6ម

135m²

Angk Snuol, Kandal

$21,000
ដីលំនៅឋាន
4

ដីលំនៅឋាន

100m²

Angk Snuol, Kandal

$14,500
លំនៅឋាន
1

លំនៅឋាន

100m²

Angk Snuol, Kandal

$14,500
ដីលក់
1

ដីលក់

100m²

Angk Snuol, Kandal

$14,500
ដីលក់
1

ដីលក់

100m²

Angk Snuol, Kandal

$9,999
ទំហំ 5m x 20 m
2

ទំហំ 5m x 20 m

100m²

Angk Snuol, Kandal

$9,999
ដីជាប់ថ្នល់កៅស៊ូរដ្ឋ30ម៉ែត្រ
5

ដីជាប់ថ្នល់កៅស៊ូរដ្ឋ30ម៉ែត្រ

111m²

Angk Snuol, Kandal

$24,000
ដីសម្រាប់លក់ នៅទួលព្រិចភ្នំបាសិទ្ធ
6

ដីសម្រាប់លក់ នៅទួលព្រិចភ្នំបាសិទ្ធ

100m²

Angk Snuol, Kandal

$8,900
ដីលក់ 16kmពីអុីអន2
8

ដីលក់ 16kmពីអុីអន2

9,700m²

Angk Snuol, Kandal

$15
ដីលក់400ម៉ែត្រពីផ្លូវ​ 51
5

ដីលក់400ម៉ែត្រពីផ្លូវ​ 51

Angk Snuol, Kandal

$14,900
ដីលក់នៅអង្គស្នួល
5

ដីលក់នៅអង្គស្នួល

200m²

Angk Snuol, Kandal

$13,000
ដីលក់
1

ដីលក់

200m²

Angk Snuol, Kandal

$25,000
ដីលក់បន្ទាន់!
8

ដីលក់បន្ទាន់!

200m²

Angk Snuol, Kandal

$15
Chhean Bun