Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+1

ដី-ផ្ទះថ្មីលក់បន្ទាន់ក្នុងក្រុងអរិយក្សត្រ

Akreiy Ksatr, Kandal
Sale Price:
$130,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area270m²
Sub Property TypeLand

Description

ដី-ផ្ទះថ្មីលក់បន្ទាន់ក្នុងក្តុងអរិយក្សត្រ
🕹ទីតាំងនៅក្បែរផ្សារព្រែកបង្កង និងផ្សារកសិករមានជ័យ ស្ថិតនៅឃុំព្រែកតាកូវ ក្រុងអរិយត្សក្រ ខេត្តកណ្ដាល។

👉តម្លៃលក់៖ $130,000 (ចរចាបាន)
👉ទំហំដី៖ 9mx30m (ប្លង់ប្រព័ន្ធ)
👉ទំហំផ្ទះ 6mx16m ផ្ទះមាន 3បន្ទប់គេង និងផ្ទះបាយ 1។

☆លេខអាជ្ញាប័ណ្ណក្រុមហ៊ុន៖ E-15-197
☎️សូមទំនាក់ទំនងលេខ៖ 0766686686/ 0969686686
តេឡេក្រាម: http://t.me/L66686686

Similar Properties

ដីលក់ជាប់ផ្លូវជាតិ380 10m x 25m
4

ដីលក់ជាប់ផ្លូវជាតិ380 10m x 25m

200m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$135,000
ដីលក់នៅក្រុងអរិយ្យក្សត្រប្រញាប់លុយ
4

ដីលក់នៅក្រុងអរិយ្យក្សត្រប្រញាប់លុយ

720m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$115,000
គម្រោងអ៊ីសលែនអែនហូម
4

គម្រោងអ៊ីសលែនអែនហូម

100m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$8,000
ដីលក់ 11m x 32m ជាប់ផ្លូវបេតុង
3

ដីលក់ 11m x 32m ជាប់ផ្លូវបេតុង

370m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$75,000
ដីលក់ទល់មុខទន្លេរ 11m x 55m
1

ដីលក់ទល់មុខទន្លេរ 11m x 55m

600m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$180,000
ដីអារីយក្សត្រក្រុង ទំហំ: 5m x 20m មុខសល់10ម៉ែត ដីសល់ក្រោយ 2m*ផ្លូវធំ ( ផ្លូវធំ40
8

101m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$13,500
ដីលក់នៅក្រុងអរិយ្យក្សត្រ
1

ដីលក់នៅក្រុងអរិយ្យក្សត្រ

180m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$35,000
ដីលក់មានផ្សារនិងចំណូលស្រាប់រាល់ខែទំហំ  36m x 70m
3

ដីលក់មានផ្សារនិងចំណូលស្រាប់រាល់ខែទំហំ 36m x 70m

2,520m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$1.4M
ដីលក់នៅក្រុងអរិយ្យក្សត្រ
6

ដីលក់នៅក្រុងអរិយ្យក្សត្រ

190m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$33,000
ដីលក់នៅព្រែកតាកូវ 13m x 30m
4

ដីលក់នៅព្រែកតាកូវ 13m x 30m

390m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$165,000
ដីចំការលក់ទំហំ 43m x 110m
7

ដីចំការលក់ទំហំ 43m x 110m

5,193m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$120
ដីលក់នៅក្រុងអរិយ្យក្សត្រ
4

ដីលក់នៅក្រុងអរិយ្យក្សត្រ

360m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$65,000
Affordable Development Land for Sale at Only $140 per Sqm in Ksach Kandal Distri
6

4,932m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$690,000
ដីភូមិលក់បន្ទាន់ 12m x 65m
3

ដីភូមិលក់បន្ទាន់ 12m x 65m

809m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$120,000
ដីលក់អរិយក្សត្រ ទំហំ 11m x 70m
4

ដីលក់អរិយក្សត្រ ទំហំ 11m x 70m

771m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$140,000
ដីលក់អរិយក្សត្រ ទំហំ 11m x 65m
2

ដីលក់អរិយក្សត្រ ទំហំ 11m x 65m

750m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$130,000
ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រជាប់ផ្លូវ70B 12m x 40m
4

ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រជាប់ផ្លូវ70B 12m x 40m

302m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$120,000
ដីលក់ព្រែកលួង 14m x 30m
2

ដីលក់ព្រែកលួង 14m x 30m

420m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$120,000
ដីក្រុងភ្នំពេញលក់បន្ទាន់
3

ដីក្រុងភ្នំពេញលក់បន្ទាន់

1,054m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$125,000
ដីភូមិលក់បន្ទាន់អរិយក្សត្រ 12m x 50m
3

ដីភូមិលក់បន្ទាន់អរិយក្សត្រ 12m x 50m

600m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$140,000