Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីកែង ជិតផ្សារ AEON2

Saensokh, Phnom Penh
Sale Price:
$380,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area604m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីកែងផ្លូវ16m & ផ្លូវ10m ចុះពីផ្លូ92 ចំងាយ100m
➡️ តំម្លៃលក់៖ 390.000 USD (ចរចា)
➡️ ទំហំដី ៖ 20m x 30m
➡️ ប្លង់រឹង ៖ LMAP 604SQM
➡️ ក្រោយបុរី ARATA អាគារ ប.ស.ស និង មណ្ឌលសិក្សាបច្ចេកទេសធនាគារ
➡️ ទីតាំងដីនេះ សាកសម្យក្នុងការសាងសង់ ឃ្លាំង វីឡាស្នាក់នៅ  អាគារសាលារៀន និងមានតម្លៃពីមុនខ្ទង់ 460.000$ ចុះមកត្រឹម 398.000$ ចរចាបាន៕
For more information:
☎️ (Cellcard) 077 933 332
📨 Telegram: https://t.me/meassopheavuth

Similar Properties

ដីលើផ្លូវធំ60ម មុខក្រោយ ផ្សារដីហុយ ម្ចាស់ដើម
4

ដីលើផ្លូវធំ60ម មុខក្រោយ ផ្សារដីហុយ ម្ចាស់ដើម

258m²

Saensokh, Phnom Penh

$370,000
ដីអាជីវកម្មកែងលក់នៅក្រោយផ្សាបឹងបៃតង
4

ដីអាជីវកម្មកែងលក់នៅក្រោយផ្សាបឹងបៃតង

633m²

Saensokh, Phnom Penh

$399,000
ដីលក់ (ភ្នំពេញថ្មី) សង្កាត់ភ្នំពេញថ្មី ខណ្ឌសែនសុខ
3

ដីលក់ (ភ្នំពេញថ្មី) សង្កាត់ភ្នំពេញថ្មី ខណ្ឌសែនសុខ

589m²

Saensokh, Phnom Penh

$415,000
ដីកែងត្រូវការដាក់លក់បន្ទាន់ ទីតាំងសែនសុខ ចុះពីផ្លូវ58P បន្តិច ក្បែរមណ្ឌលសុខភាពភ្
4

611m²

Saensokh, Phnom Penh

$370,000
Land Plot for Sale in Phnom Penh Thmey
2

Land Plot for Sale in Phnom Penh Thmey

15m
30m
344m²

Saensokh, Phnom Penh

$412,800$1,200/m²
ដីនិងឃ្លាំងត្រូវការលក់បន្ទាន់ ក្បែរផ្សារឈូកមាស និងបុរីជាច្រើននៅជុំវិញ
5

630m²

Saensokh, Phnom Penh

$427,000
ដីលក់(20x30)នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីលក់(20x30)នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង

626m²

Saensokh, Phnom Penh

$320,000
ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង

647m²

Saensokh, Phnom Penh

$850
ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង
2

ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង

6,218m²

Saensokh, Phnom Penh

$550
ដីលក់ នៅជាប់ទីលាន Grand PP Golf Club
3

ដីលក់ នៅជាប់ទីលាន Grand PP Golf Club

800m²

Saensokh, Phnom Penh

$1.28M
ដីសំរាប់លក់នៅក្បែរបុរីពិភពថ្មីផ្សារឈូកមាស
2

ដីសំរាប់លក់នៅក្បែរបុរីពិភពថ្មីផ្សារឈូកមាស

200m²

Saensokh, Phnom Penh

$150,000
⚡️ដីសម្រាប់លក់ទីតាំងស្ថិតនៅ សង្កាត់គោកឃ្លាង ខណ្ឌសែនសុខ រាជធានីភ្នំពេញ
1

Saensokh, Phnom Penh

$450
ដីអាជីវកម្មលក់នៅជិតពេទ្យOrchidសែនសុខ
5

ដីអាជីវកម្មលក់នៅជិតពេទ្យOrchidសែនសុខ

964m²

Saensokh, Phnom Penh

$790
ផ្ទះល្វែងលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
7

ផ្ទះល្វែងលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

68m²

Saensokh, Phnom Penh

$115,000
ដី​ និងឃ្លាំងលក់បន្ទាន់​
3

ដី​ និងឃ្លាំងលក់បន្ទាន់​

2,406m²

Saensokh, Phnom Penh

$365
Land for sale ដីលក់
6

Land for sale ដីលក់

748m²

Saensokh, Phnom Penh

$900,000
ដីលក់(40x30)នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីលក់(40x30)នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង

1,216m²

Saensokh, Phnom Penh

$470,000
ដីលក់ខ្នាត 7x14m price 77000 សាកសម យកសង់វីឡា
8

ដីលក់ខ្នាត 7x14m price 77000 សាកសម យកសង់វីឡា

98m²

Saensokh, Phnom Penh

$77,000