Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

ដីកែងលក់ បុរី កាំងម៉េង(1822m2)

Dangkao, Phnom Penh
Sale Price:
$550
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area1,822m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីកែងលក់  បុរី កាំងម៉េង
- តម្លៃលក់ៈ 850,000$ (ចរចា)
- ទំហំដីៈ 60mx30m (1,822m²)
- កម្មសិទ្ធិៈ ប្លង់រឹង
- ល្អសម្រាប់  លំនៅដ្ឋាន  ឬ  តម្រូវ ការប្រើប្រាស់ ផ្សេងៗ
- ទាក់ទងៈ 096 815 9992/ wechat: khnkhmer
- Google Map: https://maps.app.goo.gl/p4HBHTiHn3yDLdxy5?g_st=ic

Similar Properties

ដីលក់ទីតាំងល្អជាប់ផ្លូូវធំ៥០ម ជិត៥ហត
8

ដីលក់ទីតាំងល្អជាប់ផ្លូូវធំ៥០ម ជិត៥ហត

47,747m²

Dangkao, Phnom Penh

$500
ដីមានសក្តានុពុលដែលមិនឆ្ងាយពីព្រលានតេជោថ្មី គ្រប់ប្រភេទតាមបែបច្រើនអាជីវកម្ម
5

1,927m²

Dangkao, Phnom Penh

$449
ដី​លក់​ 10m x20m ក្រុងភ្នំពេញ
4

ដី​លក់​ 10m x20m ក្រុងភ្នំពេញ

200m²

Dangkao, Phnom Penh

$72
Land for sale at Prey Sar
4

Land for sale at Prey Sar

921m²

Dangkao, Phnom Penh

$260,000
ដីលក់បន្ទាន់
2

ដីលក់បន្ទាន់

8,438m²

Dangkao, Phnom Penh

$2M
ដីលក់
5

ដីលក់

168m²

Dangkao, Phnom Penh

$65,000
Land For Sale on Preysor Main Road
12

Land For Sale on Preysor Main Road

30m
138m
4,428m²

Dangkao, Phnom Penh

$3.1M$700/m²
ដីលក់នៅលើផ្លូវ50ម ជិតបុរីសុខសាន្ត
3

ដីលក់នៅលើផ្លូវ50ម ជិតបុរីសុខសាន្ត

12,329m²

Dangkao, Phnom Penh

$4.92M
ដីលក់នៅជិតបុរីប៉េងហួត 50m
3

ដីលក់នៅជិតបុរីប៉េងហួត 50m

1,233m²

Dangkao, Phnom Penh

$961,470
ដីលក់នៅជាប់បុរីបុស្បា
1

ដីលក់នៅជាប់បុរីបុស្បា

3,854m²

Dangkao, Phnom Penh

$750,000
ដីឃ្លាំងសំរាប់លក់
1

ដីឃ្លាំងសំរាប់លក់

400m²

Dangkao, Phnom Penh

$200,000
ឃ្លាំងនិងដីលក់មានចំណូលស្រាប់
8

ឃ្លាំងនិងដីលក់មានចំណូលស្រាប់

Dangkao, Phnom Penh

$260,000
ដីលក់នៅលើផ្លូវព្រៃស
3

ដីលក់នៅលើផ្លូវព្រៃស

3,410m²

Dangkao, Phnom Penh

$3.75M
Land for Sale  Large Development Plot on Tumnup 7 Makara Road
4

Land for Sale Large Development Plot on Tumnup 7 Makara Road

35m
145m
5,075m²

Dangkao, Phnom Penh

$1.93M$380/m²
ដីលក់
4

ដីលក់

5,830m²

Dangkao, Phnom Penh

$1.6M
ដីលក់នៅជាប់បុរីពិភពថ្មីចំការដូងទំហំដី 25m*36m ប្លង់រឹង904 m²
1

Dangkao, Phnom Penh

$350,000
ដីសម្រាប់លក់
2

ដីសម្រាប់លក់

2,392m²

Dangkao, Phnom Penh

$145
ដីលំនៅដ្នាន អាជីវកម្មជិតផ្សារ ខណ្ទ័ដង្កោ ភព
2

ដីលំនៅដ្នាន អាជីវកម្មជិតផ្សារ ខណ្ទ័ដង្កោ ភព

100m²

Dangkao, Phnom Penh

$33,500
ដីលក់នៅលើផ្លូវព្រៃស
3

ដីលក់នៅលើផ្លូវព្រៃស

2,200m²

Dangkao, Phnom Penh

$2M
ដីលក់នៅលើផ្លូវព្រៃស
3

ដីលក់នៅលើផ្លូវព្រៃស

1,697m²

Dangkao, Phnom Penh

$1.36M
khann neng