Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+1

ខុនដូRomdual City ទីតាំងនៅទឹកថ្លា

Saensokh, Phnom Penh
Sale Price:
$61,888
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Building Specification

Net Area47m²

Description

🌆ខុនដូ Romdual City📍ទីតាំងនៅទឹកថ្លា
Floor : 17th
Type: Studio វេរ៉ងដា | បែរទៅកើត /ជើង
Size: 43.29sqm
🎉 Special Discount for March
- last price : 61,888$
- SPA : 15% :  9,283$ (អាចចូលនៅបាន,ហ្រ្វីសម្ភារះមួយឈុត)
- 5%   : 3,094$ | ខែទី6
- 30% : 773$    | រយះពេល 24ខែ
- 50% : 30,944$ | pay off or loan bank

💬 ទាក់ទងមកក្រុមការងារ​អីឡូវនេះ៖
Tel: 011644508(telegram ,whatsapp,wechat)
Telegram: https://t.me/sales588
Whatsapp: https://wa.me/85511644508

Similar Properties

Studio វេរ៉ងដា | បែរទៅកើត ជើង - 61,888$
5

Studio វេរ៉ងដា | បែរទៅកើត ជើង - 61,888$

43m²

Saensokh, Phnom Penh

$61,888
Studio បែរទៅផ្លូវធំ  - 63,999$
8

Studio បែរទៅផ្លូវធំ - 63,999$

43m²

Saensokh, Phnom Penh

$63,999
🙌ខុនដូរជប៉ុន​Arakawa ជាន់ទី3 2បន្ទប់គេង អគារ​ G តម្លៃ$64000 បូករួមសំភារះទាំងអស់​និងកាត់ប្លង់ជូន
7

47m²

Saensokh, Phnom Penh

$64,000
Condo Unit 2 Bedroom
6

Condo Unit 2 Bedroom

50m²

Saensokh, Phnom Penh

$68,000
ARAKWA Condo twin rooms កែង បែមុខខាងត្បូង មើលឃើញទេសភាពស្រស់ស្អាត ព្រលានយន្តហោះភ្
8

48m²

Saensokh, Phnom Penh

$65,000
2 bedroom at Toeuk Thla Arakawa for sell, Down 5% move in, monthly $4xx no inter
8

48m²

Saensokh, Phnom Penh

$66,920
Orkide 1Bedroom resale
10

Orkide 1Bedroom resale

55m²

Saensokh, Phnom Penh

$65,000
Room sale at Arakawa residence (Teuk Thla)
8

Room sale at Arakawa residence (Teuk Thla)

46m²

Saensokh, Phnom Penh

$69,000
1 បន្ទប់គេង - 73,888$
9

1 បន្ទប់គេង - 73,888$

52m²

Saensokh, Phnom Penh

$73,888
ខុនដូកែង ពីរបន្ទប់គេងនៅ Arakawa Residence អគារA មានសំភារៈពេញ
7

50m²

Saensokh, Phnom Penh

$69,500
ខុនដូកែងវីយូស្អាត
7

ខុនដូកែងវីយូស្អាត

Saensokh, Phnom Penh

$58,000
Condo Floor17 for sell
8

Condo Floor17 for sell

43m²

Saensokh, Phnom Penh