Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ក្នុងក្រុង(ក្បែរនាឡិកាយក្ស)

Kampot, Kampot
Sale Price:
$250,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area154m²
Sub Property TypeLand

Description

🏠 ផ្ទះលម្ហែលក់ក្នុងក្រុងតែម្តង(កំពត)
- ទីតាំង: ក្នុងសង្កាត់អណ្ដូងខ្មែរ ចង្ងាយ600ម៉ែត្រពីនាឡិកាយក្សនិងសេះសមុទ្របាញ់ទឹក
- ទំហំដីជាក់ស្តែង 22m x 28m ម្ខាង25m
- ដីមានប្លង់រឹង (ប្រភេទលំនៅឋាន)ទំហំ154m2 ម៉ែត្រការេ
- ផ្ទះមាន4បន្ទប់គេង 4បន្ទប់ទឹក ផ្ទះបាយ1
- មានចំណូលស្រាប់ 1ខែ 500$/ខែ (បរទេសជួល)
- ជាប់ព្រែកធម្មជាតិ និងមានកញ្ចុះថ្មធំ១សម្រាប់អង្គុយលម្ហែ..
- ម្ចាស់ដាក់លក់ក្នុងតម្លៃ 250,000$

- Map: https://maps.app.goo.gl/sogC9oDq7bKP1u5d7
☎️កាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់: 010360916 / 0978876590 telegram
# ប្រសិនមានអតិថិជនចង់បាន យើងខ្ញុំនឹងជួយចរចាតម្លៃជាមួយម្ចាស់ អោយបានតម្លៃល្អជូន🙏

Similar Properties

ដីជាយក្រុងកំពត លក់ប្រញាប់លុយ៖
5

ដីជាយក្រុងកំពត លក់ប្រញាប់លុយ៖

375m²

Kampot, Kampot

$19,000
Land at kampot city
4

Land at kampot city

16,488m²

Kampot, Kampot

$18
ដីក្រុងកំពត
5

ដីក្រុងកំពត

807m²

Kampot, Kampot

$58,000
Bokor moutain view land
3

Bokor moutain view land

700m²

Kampot, Kampot

$25,000
ដីលក់ក្រុងកំពត (ប្លង់រឹង)
6

ដីលក់ក្រុងកំពត (ប្លង់រឹង)

310m²

Kampot, Kampot

$54,000
កំពតដីលក់បន្ទាន់
7

កំពតដីលក់បន្ទាន់

800m²

Kampot, Kampot

$35,000
Very beautiful land
4

Very beautiful land

960m²

Kampot, Kampot

$12,500
Land at Kampot City for Sale
4

Land at Kampot City for Sale

280m²

Kampot, Kampot

$20,000
ដីលក់តម្លៃក្រោមទផ្សារ - Land below market price
5

ដីលក់តម្លៃក្រោមទផ្សារ - Land below market price

250m²

Kampot, Kampot

$13,000
🥰ផ្ទះលក់ក្នុងក្រុងកំពត

🥰ផ្ទះលក់ក្នុងក្រុងកំពត

82m²

Kampot, Kampot

$55,000
ខេត្តកំពត ដីលក់ជិតសមុ្រ ជាប់ផ្លូវបេតុងរដ្ឋក្នុងក្រុងបងៗ🎁
5

ខេត្តកំពត ដីលក់ជិតសមុ្រ ជាប់ផ្លូវបេតុងរដ្ឋក្នុងក្រុងបងៗ🎁

200m²

Kampot, Kampot

$29,500
2Km ពីស្ពានថ្មីក្រុងកំពត​ រម្លស់បាន
1

2Km ពីស្ពានថ្មីក្រុងកំពត​ រម្លស់បាន

324m²

Kampot, Kampot

$27,000
ដីជាប់ផ្លូវជាតិលេខ៣
7

ដីជាប់ផ្លូវជាតិលេខ៣

10,759m²

Kampot, Kampot

$80
ដីសម្រាប់លក់ Land for sale
8

ដីសម្រាប់លក់ Land for sale

1,800m²

Kampot, Kampot

$75,000
ដីក្នុងក្រុងកំពត ក្បែររីស៊ត 24m x 27m
5

ដីក្នុងក្រុងកំពត ក្បែររីស៊ត 24m x 27m

666m²

Kampot, Kampot

$55,000
PL-015895
2

PL-015895

55m
70m
2,771m²

Kampot, Kampot

$480,000$173/m²
Hard title
5

Hard title

354m²

Kampot, Kampot

$25,000
land for sale
5

land for sale

297m²

Kampot, Kampot

$15,000
Land For Sale In Kampot - Andoung Khmer Village (Phum Barang) next to Kampot Bali Resort
8

1,441m²

Kampot, Kampot

$75
🎊កំពត​ ដីលក់ទេសភាពជើងភ្នំបែបផ្ទះលំហែ💎
5

🎊កំពត​ ដីលក់ទេសភាពជើងភ្នំបែបផ្ទះលំហែ💎

569m²

Kampot, Kampot

$32,000
Ngeth Kola