រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4

ដីសម្រាប់លក់ ភ្នំពេញថ្មី ខណ្ឌសែនសុខ ភ្នំពេញ​

សែនសុខ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$1,150
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖29 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី764m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

📢 ដីសម្រាប់លក់ ភ្នំពេញថ្មី ខណ្ឌសែនសុខ
ទីតាំង: ល្អសំរាប់ សង់ផ្ទះវីឡា ងាយស្រួលរស់នៅ

- ទំហំដី: 25mx30m (ក្នុងប្លង់ 764m2)
- ប្លង់រឹង (L-Map)

- តំលៃលក់:  $1150/m2 ចរចារ

🌍https://maps.app.goo.gl/1WJf9XGndEKKsoXp6

☎️ 070 418 777 | 078 418 777

Telegram : https://t.me/SienghaiOu
CREA NEXT HOME : https://t.me/crearent
CREA Media :https://linktr.ee/Sienghaiou

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)
4

ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,200
ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សា តាមបណ្តោយផ្លូវម៉ុងឬទ្ធី បញ្ចុះតំលៃពិសេស ពី 1300 មក 1100$
10

3,972m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,100
ដីសម្រាប់លក់
3

ដីសម្រាប់លក់

125m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,100
land for sale
4

land for sale

4,388m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,000
20*80 ម្ចាស់ផ្ទាល់ 500ម ពីមន្ទីរពេទ្យ អរឃីដ សែនសុខ
3

20*80 ម្ចាស់ផ្ទាល់ 500ម ពីមន្ទីរពេទ្យ អរឃីដ សែនសុខ

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,000
ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង
2

ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង

6,218m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550
ដីកែងល្អ
2

ដីកែងល្អ

1,800m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3M
ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់
6

ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់

1,320m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500
ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ
8

ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ

6,400m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250
Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok
4

Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok

20m
27m
540m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500,000$926/m²
ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី
3

ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី

120m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$95,000
Land for sale
3

Land for sale

1,900m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$88,800
Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598
7

Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598

8m
70m
595m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$750,000$1,260/m²
Prime Residential & Investment Land for Sale in Sen Sok District
10

5m
45m
255m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$180,000$705/m²
Land for sale.
6

Land for sale.

18m
30m
568m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$690,000$1,215/m²
Land for Sale – Ideal for Rental Hostel or Residential Near Toul Kork
5

8m
62m
496m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$595,200$1,200/m²
Land for Sale Urgent
8

Land for Sale Urgent

23,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250
ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា
8

ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា

5,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3M
Land Project for sale
6

Land Project for sale

7,138m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$450
ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង

647m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$850
CREA POIPET