រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5
+3

Land for Sale Urgent

សែនសុខ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$250
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖28 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី23,000m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

ដីសម្រាប់លក់
ទំហំ​២៣​០០០ ម២
ជាប់ផ្លូវរដ្ដ ល្អបាន​ ចាក់បំពេញហើយ ស្អាត ងាយស្រួលធ្វើរ​ អាជីវកម្មផ្សេងៗ
ទំនាក់លេខ 078222210/ 0963335466

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីលក់ ឬជួល
1

ដីលក់ ឬជួល

3,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$300
ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង
2

ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង

6,218m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550
ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)
4

ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,200
20*80 ម្ចាស់ផ្ទាល់ 500ម ពីមន្ទីរពេទ្យ អរឃីដ សែនសុខ
3

20*80 ម្ចាស់ផ្ទាល់ 500ម ពីមន្ទីរពេទ្យ អរឃីដ សែនសុខ

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,000
Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok
4

Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok

20m
27m
540m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500,000$926/m²
ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី
3

ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី

120m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$95,000
Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598
7

Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598

8m
70m
595m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$750,000$1,260/m²
Prime Residential & Investment Land for Sale in Sen Sok District
10

5m
45m
255m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$180,000$705/m²
Land for sale.
6

Land for sale.

18m
30m
568m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$690,000$1,215/m²
Land for Sale – Ideal for Rental Hostel or Residential Near Toul Kork
5

8m
62m
496m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$595,200$1,200/m²
ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា
8

ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា

5,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3M
ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង

647m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$850
ដីលក់ (ជិតបឹងតាមោក ព្រែកព្នៅ)
8

ដីលក់ (ជិតបឹងតាមោក ព្រែកព្នៅ)

340m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$23,000
ដីលើផ្លូវធំ60ម មុខក្រោយ ផ្សារដីហុយ ម្ចាស់ដើម
4

ដីលើផ្លូវធំ60ម មុខក្រោយ ផ្សារដីហុយ ម្ចាស់ដើម

258m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$370,000
land for sale 35x75. 550$/m2 PP Thmey
2

land for sale 35x75. 550$/m2 PP Thmey

2,600m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550
ដីឃ្លាំងលក់បន្ទាន់ 20x30
1

ដីឃ្លាំងលក់បន្ទាន់ 20x30

600m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250,000
ដីលក់នៅជិតរោងចក្រ Tiger Beer
8

ដីលក់នៅជិតរោងចក្រ Tiger Beer

201m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$105,000
Land For Sale Phnom Penh Thmey - near AEON2
1

Land For Sale Phnom Penh Thmey - near AEON2

23m
10m
215m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$115,000$535/m²
ដីកែង ជិតផ្សារ AEON2
4

ដីកែង ជិតផ្សារ AEON2

604m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$380,000
Land for sale UGENT near Chip Mong Sen Sok
7

Land for sale UGENT near Chip Mong Sen Sok

586m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$618,888
Property for Investment