រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4

Vacant Land For Sale in Sen Sok Phnom Penh | 1,659 sqm

សែនសុខ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$1.34M
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖9 ឧសភា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី1,659m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

This vacant land is available for sale in Sangkat Phnom Penh Thmey, Khan Sen Sok, Phnom Penh. Located in one of Phnom Penh’s rapidly developing districts, the property offers excellent potential for residential, commercial, or investment development.

The land size measures 1,659 sqm with an approximate frontage of 8.2 meters, suitable for various development projects such as warehouse construction.

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីសម្រាប់លក
3

ដីសម្រាប់លក

1,379m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1.35M
ដីលក់ នៅជាប់ទីលាន Grand PP Golf Club
3

ដីលក់ នៅជាប់ទីលាន Grand PP Golf Club

800m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1.28M
Development Land plot 1200 sqm For Sale at Phnom Penh Thmmey
2

40m
30m
1,200m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1.5M
ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង
2

ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង

6,218m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550
land for sale
4

land for sale

4,388m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,000
ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)
4

ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,200
20*80 ម្ចាស់ផ្ទាល់ 500ម ពីមន្ទីរពេទ្យ អរឃីដ សែនសុខ
3

20*80 ម្ចាស់ផ្ទាល់ 500ម ពីមន្ទីរពេទ្យ អរឃីដ សែនសុខ

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,000
ដីកែងល្អ
2

ដីកែងល្អ

1,800m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3M
ដី 12 x 30 ផ្លូវធំ ភ្នំពេញថ្មីសំរាប់លក់
3

ដី 12 x 30 ផ្លូវធំ ភ្នំពេញថ្មីសំរាប់លក់

325m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,400
ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់
6

ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់

1,320m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500
ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ
8

ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ

6,400m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250
Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok
4

Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok

20m
27m
540m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500,000$926/m²
ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី
3

ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី

120m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$95,000
Land for sale
3

Land for sale

1,900m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$88,800
Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598
7

Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598

8m
70m
595m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$750,000$1,260/m²
Prime Residential & Investment Land for Sale in Sen Sok District
10

5m
45m
255m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$180,000$705/m²
Land for sale.
6

Land for sale.

18m
30m
568m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$690,000$1,215/m²
Land for Sale – Ideal for Rental Hostel or Residential Near Toul Kork
5

8m
62m
496m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$595,200$1,200/m²
Land for Sale Urgent
8

Land for Sale Urgent

23,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250
ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា
8

ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា

5,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3M