រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5

Land for Sale in Songkat Nokor Thom area

សៀមរាប, សៀមរាប
តម្លៃលក់:
$186,320$170/m²
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖9 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី20m
ជម្រៅដី50m
ទំហំដី1,096m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

A spacious 1,096 sqm piece of land in Songkat Nokor Thom at an attractive price. This is an excellent opportunity for anyone looking to invest in a rapidly developing area. The location is ideal for building a holiday home or resort, with increasing demand for properties in the region. With the potential for future growth, this land is a smart choice for investors. Imagine the possibilities to create your dream project or secure a valuable asset for the years to come. Don't miss this chance to make a wise investment in a thriving community.

Property Code: LS-292

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Land for sale in Sla Kram area, Siem Reap city
6

Land for sale in Sla Kram area, Siem Reap city

10m
48m
487m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$219,150$450/m²
Land For Urgent Sale in Siem Reap City
4

Land For Urgent Sale in Siem Reap City

72m
5,257m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1.68M$370/m²
300sqm Land for Sale in Siem Reap, Sla Kram area
បានលក់
4

300sqm Land for Sale in Siem Reap, Sla Kram area

10m
30m
300m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$225,000$750/m²
Residential Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
6

Residential Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

23m
53m
1,098m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$186,660$170/m²
Land for Sale at Kan Trok village, Siem Reap
9

Land for Sale at Kan Trok village, Siem Reap

20m
100m
2,008m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$170,680$85/m²
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

306m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$210,000
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

295m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$210,000
តំលៃចចារ កណ្ដាលក្រុងសៀមរាប
4

តំលៃចចារ កណ្ដាលក្រុងសៀមរាប

825m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$150,000
ភូមិខ្នារ សង្កាត់ជ្រាវ
7

ភូមិខ្នារ សង្កាត់ជ្រាវ

400m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$120
ដីលក់ នៅក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់ នៅក្រុងសៀមរាប

3,325m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$180
ដីលក់
1

ដីលក់

810m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$30,000
ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦
4

ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦

1,850m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$450
ដីលក់
6

ដីលក់

594m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$85,000
ដីលក់
8

ដីលក់

2,954m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1,000
❇☎️✅ចុះតម្លៃជូន 1900$ ភ្លាម Urgent Sale of Land in Siem Reap City
8

145m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$34,900
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
7

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

870m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$300
Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$160
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
5

ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

520m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$145,000
Agent land for sale down market price off 50%
5

Agent land for sale down market price off 50%

1,001m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$140,000
ដីលក់​ Land for Sale 20x76m ជាប់ផ្លូវប៉េតុង ទំហំ30m ជិតគម្រោងអភិវឌ្ឍ ផ្លូវ60m​ ក
5

1,520m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$456,000
KIM Ly