រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1

Best land location with monthly income

សែនសុខ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$570,000
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖10 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី13m
ជម្រៅដី45m
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

Prime land for sale in booming Saensokh, Phnom Penh Thmei. This exceptional 13m wide plot offers an unparalleled opportunity to build your vision. Perfect for a bespoke residence or a strategic investment in a sought-after location. Secure your future in Phnom Penh's thriving urban landscape. Priced at $570,000.

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Land for sale UGENT near Chip Mong Sen Sok
7

Land for sale UGENT near Chip Mong Sen Sok

586m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$618,888
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង ទីតាំងជាប់បុរីវិមានសាគូរ៉ា និងបុរីហាយលែន ក្បែរផ្លូវ 58P
4

950m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$598,000
Urgent Sale/ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារ
6

Urgent Sale/ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារ

943m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$600,000
Prime Corner Land for Sale in Khan Sen Sok
3

Prime Corner Land for Sale in Khan Sen Sok

21m
40m
586m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550,000$939/m²
Land for Sale – Ideal for Rental Hostel or Residential Near Toul Kork
5

8m
62m
496m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$595,200$1,200/m²
ដីលក់(40x30)នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីលក់(40x30)នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង

1,216m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$470,000
Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok
4

Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok

20m
27m
540m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500,000$926/m²
Land for sale
3

Land for sale

1,900m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$88,800
ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង

647m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$850
ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា
8

ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា

5,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3M
Land Project for sale
6

Land Project for sale

7,138m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$450
ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី
3

ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី

120m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$95,000
ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់
6

ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់

1,320m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500
ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ
8

ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ

6,400m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250
ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង
2

ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង

6,218m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550
land for sale
4

land for sale

4,388m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,000
ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)
4

ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,200
ដីសម្រាប់លក់  📍 ទីតាំង: ភ្នំពេញថ្មី (ក្បែរអូតែលDyvith)
1

ដីសម្រាប់លក់ 📍 ទីតាំង: ភ្នំពេញថ្មី (ក្បែរអូតែលDyvith)

235m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$265,000
ដីលក់នៅជិតផ្សារបឹងបៃតង ( ភ្នំពេញថ្មី )
5

ដីលក់នៅជិតផ្សារបឹងបៃតង ( ភ្នំពេញថ្មី )

6,620m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$450
ដីសម្រាប់លក
3

ដីសម្រាប់លក

1,379m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1.35M
Lyheng Chan
Lyheng Chan

Pointer Property Co., Ltd

gb flag
kh flag
cn flag