រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1

ដីសម្រាប់លក់ 📍 ទីតាំង: ភ្នំពេញថ្មី (ក្បែរអូតែលDyvith)

សែនសុខ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$265,000
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖29 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី235m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

ដីសម្រាប់លក់
📍 ទីតាំង: ភ្នំពេញថ្មី (ក្បែរអូតែលDyvith)
▶️តម្លៃលក់: $265,000 (ចរចា)
▶️ ទំហំដី: 10mx20m (រីកក្រោយបន្តិច)
▶️ ប្លង់រឹង: 235m2
     ☎️សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែម
012 812 218/ 015 812 218/ 087 812 218
PropertyID1873
Telegram: https://t.me/gdrealty
www.gd-realty.com

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីឃ្លាំងលក់បន្ទាន់ 20x30
1

ដីឃ្លាំងលក់បន្ទាន់ 20x30

600m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250,000
ដីសំរាប់លក់ប្លង់រឹង 280000$ ជិតសាលា IU ភូមិ ភ្នំពេញថ្មី សង្កាត់ ភ្នំពេញ ថ្មី ខណ្
4

299m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$280,000
Land For Sale, near Dyvith Hotel, Phnom Penh Thmey
1

Land For Sale, near Dyvith Hotel, Phnom Penh Thmey

20m
10m
235m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$265,000
ដីខ្នាតវិឡា ត្រូវការលក់បន្ទាន់ ទីតាំងក្រោយកន្លែងឆៀកឡានផ្លូវម៉ុងឬទ្ធី
4

600m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$259,000
តំលៃថោកសឹងតែ50% សែនសុខ 4នាទី អុីនអនពីរ 20x30ម្ចាស់ផ្ទាល់
8

តំលៃថោកសឹងតែ50% សែនសុខ 4នាទី អុីនអនពីរ 20x30ម្ចាស់ផ្ទាល់

600m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$259,000
ដីលក់នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតងជិតផ្លូវ92
5

ដីលក់នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតងជិតផ្លូវ92

577m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$230,000
ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង
2

ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង

6,218m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550
ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)
4

ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,200
ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់
6

ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់

1,320m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500
Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok
4

Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok

20m
27m
540m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500,000$926/m²
ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី
3

ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី

120m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$95,000
Prime Residential & Investment Land for Sale in Sen Sok District
10

5m
45m
255m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$180,000$705/m²
Land for sale.
6

Land for sale.

18m
30m
568m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$690,000$1,215/m²
Land for Sale – Ideal for Rental Hostel or Residential Near Toul Kork
5

8m
62m
496m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$595,200$1,200/m²
ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា
8

ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា

5,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3M
Land Project for sale
6

Land Project for sale

7,138m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$450
ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង

647m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$850
ដីលក់ ឬជួល
1

ដីលក់ ឬជួល

3,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$300
Land For Sale Phnom Penh Thmey - near AEON2
1

Land For Sale Phnom Penh Thmey - near AEON2

23m
10m
215m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$115,000$535/m²
ដីកែង ជិតផ្សារ AEON2
4

ដីកែង ជិតផ្សារ AEON2

604m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$380,000
David Deal