រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5
+4

ហ្ការ៉ាស់សាំង និងដីលក់បន្ទាន់

ដង្កោ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$1.7M
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖28 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី4,444m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

* ហ្ការ៉ាស់សាំង និងដីលក់បន្ទាន់
* តម្លៃលក់ | Asking Price: $1,700,000(ចរចា)
* ទំហំដី | Land Size: 4,444m2 (50m x 90m)
* ទីតាំង: ស្ថិតនៅលើផ្លូវ១០៤ ភូមិកន្ទុយទឹក សង្កាត់ទៀន ខណ្ឌដង្កោ រាជធានីភ្នំពេញ
📣សម្រាប់ព័ត៌មានលំអិត | Detail information
📞 012 641 864 / 093 524 600 / 0977894333
📥Telegram: t.me/nytinat

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីលក់ម្ចាស់ផ្ទាល់មានតែ500000$ក្លាយជាម្ចាស់ដីនេះបានលក់ថោកជាងហាងឆេង30%ពីមុនជាង3លាន
5

3,380m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$2.03M
ដីលក់សំរាប់លំនៅដ្ថាន ឃ្លាំង
2

ដីលក់សំរាប់លំនៅដ្ថាន ឃ្លាំង

741m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$350,000
Land Discount 30%for Sale
8

Land Discount 30%for Sale

200m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$39,000
ដីការាសឡាន
2

ដីការាសឡាន

823m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$500,000
land for sale
8

land for sale

20,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$99,000
ចំការ​ស្វាយ​
4

ចំការ​ស្វាយ​

45,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$120,000
ភ្នំពេញ​
5

ភ្នំពេញ​

2,036m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$120
ឃ្លាំងលក់បន្ទាន់
6

ឃ្លាំងលក់បន្ទាន់

1,300m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$500
Land for sale near street 271 & 371
1

Land for sale near street 271 & 371

23m
19m
420m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$300,000
At souther area near about 15km toward new air port
2

At souther area near about 15km toward new air port

1,936m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$489.99
ដីលក់ក្បែរសាលាកសិកម្មចំការដូង
3

ដីលក់ក្បែរសាលាកសិកម្មចំការដូង

12,360m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$12.36M
ដីលក់បន្ទាន់ទំហំ 1800ម៉ែត្រការេធ្វេីផ្ទះល្វែងលក់រឺជួលបាននៅម្តុំចាក់សំរាមក្នុងសង្
3

1,800m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$20
Land for Sale
7

Land for Sale

16,119m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$350,000
Land for Sale
3

Land for Sale

7,171m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$22
Prime Industrial Land for Sale in Dangkor District, Phnom Penh
6

130m
90m
20,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$6M$300/m²
Land for Rent in Phnom Penh
2

Land for Rent in Phnom Penh

450m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$550
Land near Borey Piphup Tmeay Chamkar Doung
4

Land near Borey Piphup Tmeay Chamkar Doung

3,276m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1,200
390 sqm Land Plot For Sale in Khan Dangkor
3

390 sqm Land Plot For Sale in Khan Dangkor

19m
20m
390m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$195,000$500/m²
ដីលក់បន្ទាន់នៅលើផ្លូវទួលពង្រ 5នាទីពី ស្តុបលូ៥
4

ដីលក់បន្ទាន់នៅលើផ្លូវទួលពង្រ 5នាទីពី ស្តុបលូ៥

924m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$375,000
Land For Sale 10mx20m Siem Reap Katout
7

Land For Sale 10mx20m Siem Reap Katout

200m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$40,000
Basac Realty