រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3

ដីលក់នៅលើផ្លូវ358

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$1.45M
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖30 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី425m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

ដីលក់នៅលើផ្លូវ358
សម្រាប់លក់: $3,413/m² ឬ $1,450,000
ទំហំដី:17m x 25m
ទំហំដីសរុប:425m²

🔐លេខកូដអចលនវត្ថុ៖ 981
ស្ថិតនៅលើផ្លូវលេខ358សង្កាត់ទួលស្វាយព្រៃទី1 ខណ្ឌបឹងកេងកង ភ្នំពេញ

———————————
ទាក់ទងមកឥលូវនេះ៖
Call: 070704070 / 012277322
Telegram: https://t.me/vannraaa
微信号: vannra-experts

- Channel: https://t.me/vannrapropertyexperts
- Tiktok: https://www.tiktok.com/@vannra_property_experts
- Facebook: https://www.facebook.com/vannra.phnompenh.property/

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីមានផ្ទះវីឡាសំរាប់លក់នៅទួលស្វាយព្រៃ
3

ដីមានផ្ទះវីឡាសំរាប់លក់នៅទួលស្វាយព្រៃ

424m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$1.4M
ដីកែងលក់បន្ទាន់នៅបឹងកេងកង៣លើផ្លូវ 143 មានចំណូល
2

ដីកែងលក់បន្ទាន់នៅបឹងកេងកង៣លើផ្លូវ 143 មានចំណូល

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$1.38M
ដីលក់នៅ BKK1
1

ដីលក់នៅ BKK1

153m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$750,000
Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar
3

Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar

25m
40m
1,000m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.5M$1,500/m²
PL-016664
2

PL-016664

20m
52m
1,009m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6.86M$6,800/m²
Special Price Corner Land Plot For Sale in BKK1
4

Special Price Corner Land Plot For Sale in BKK1

20m
30m
524m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$3.67M$7,000/m²
Land for Sale
1

Land for Sale

1,362m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$7,000
Bkk1 លក់បន្ទាន់
9

Bkk1 លក់បន្ទាន់

561m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6,000
Land for Sale Urgent
1

Land for Sale Urgent

55m
225m
10,550m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$1.48M$140/m²
ដីលក់មានផ្ទះស្រាប់ (5ល្វែង) បឹងកេងកង៣
5

ដីលក់មានផ្ទះស្រាប់ (5ល្វែង) បឹងកេងកង៣

563m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6,220
ដីលក់នៅបឹងកេងកង១
3

ដីលក់នៅបឹងកេងកង១

1,012m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$9M
ដីលក់ជាប់ស្ទឹងព្រែកត្នោត!
1

ដីលក់ជាប់ស្ទឹងព្រែកត្នោត!

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1.49M
Land for sale on Monivong boulevard ( BKK )
3

Land for sale on Monivong boulevard ( BKK )

680m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$7,500
🔥Silver Town BKK1 | 1-Bedroom Urgent sale
10

🔥Silver Town BKK1 | 1-Bedroom Urgent sale

47m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$68,000
301 sqm Land for Sale along st63 in BKK
1

301 sqm Land for Sale along st63 in BKK

8m
38m
301m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$2.05M$6,800/m²
300sqm Land for Sale along street 182 Toul Kork
1

300sqm Land for Sale along street 182 Toul Kork

10m
30m
300m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$1.5M$5,000/m²
Development Land For Sale in Khan BKK1
1

Development Land For Sale in Khan BKK1

24m
33m
806m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6.85M$8,500/m²
Land for Sale in Preak Leap – 1,600sqm
4

Land for Sale in Preak Leap – 1,600sqm

20m
80m
1,600m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.4M$875/m²
ដីមានចំណូលស្រាប់លក់
3

ដីមានចំណូលស្រាប់លក់

1,379m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1.35M
Land for sell at Kompong speur
3

Land for sell at Kompong speur

210m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$5,200
Sovannra Bouy
Sovannra Bouy

Pointer Property Co., Ltd

gb flag
kh flag