អចលនទ្រព្យសម្រាប់ជួលនៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 7591)

Villa for SALE or RENT! • Location: Borey Peng Huoth mera Garden 50m
10

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$13,000/ខែ
ផ្ទះសម្រាប់ជួល ស្នាក់នៅ គោគបញ្ជាន់ ផ្លូវ វេងស្រេង
1

ផ្ទះសម្រាប់ជួល ស្នាក់នៅ គោគបញ្ជាន់ ផ្លូវ វេងស្រេង

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$300/ខែ
ផ្ទះLinkHouseសម្រាប់ជួល នៅក្នុងបុរី ឧទ្យានបាសាក់ សង្កាត់ទន្លេបាសាក់, ខណ្ឌចំការមន
11

5

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1,900/ខែ
ផ្ទះអាជីវកម្ម សម្រាប់ជួល នៅទុលមុខ ​City Hall កោះ​ពេជ្រ
4

ផ្ទះអាជីវកម្ម សម្រាប់ជួល នៅទុលមុខ ​City Hall កោះ​ពេជ្រ

4m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$2,500/ខែ

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

Upscale 2-Bedroom Serviced Apartment for rent with Pool & Gym | BKK1
8

2
2
80m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$2,200/ខែ
ហាងអាជីវកម្ម សម្រាប់ជួល នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ (H-12218)
4

ហាងអាជីវកម្ម សម្រាប់ជួល នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ (H-12218)

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$2,500/ខែ
Prime 2400 sqm Land on Xi Jin Ping Blvd for Rent
3

Prime 2400 sqm Land on Xi Jin Ping Blvd for Rent

60m
40m
2,400m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$1,500/ខែ$0.62/m²
1BR Condo at Khan Sensok
10

1BR Condo at Khan Sensok

1
1

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$450/ខែ
Studio Star Bay 450$, Sihanoukville
7

Studio Star Bay 450$, Sihanoukville

1
1
25m²

ឆែប, ព្រះវិហារ

$450/ខែ
មានឃ្លាំងទំហំធំសំរាបជួល នៅក្បែរបុរីពិភពថ្មីចំការដូង
4

មានឃ្លាំងទំហំធំសំរាបជួល នៅក្បែរបុរីពិភពថ្មីចំការដូង

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3,800/ខែ
ដីជួល 10x30 នៅវេងស្រេង
4

ដីជួល 10x30 នៅវេងស្រេង

300m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$150/ខែ
House for rent near Angkor beer
11

House for rent near Angkor beer

ឆែប, ព្រះវិហារ

$3,700/ខែ
WESTERN ONE BEDROOM FOR RENT-TOUL TOMPOUNG🍀
9

WESTERN ONE BEDROOM FOR RENT-TOUL TOMPOUNG🍀

1
1
65m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$650/ខែ
ដី ផ្ទះសំរាប់ជួល ឬលក់ (អាចកែ ឬវាយសំណង់ចោលបាន)
1

ដី ផ្ទះសំរាប់ជួល ឬលក់ (អាចកែ ឬវាយសំណង់ចោលបាន)

180m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
ដីជួល ស្រែញ័រ ពងទឹក
4

ដីជួល ស្រែញ័រ ពងទឹក

735m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$600/ខែ
1 Bedroom condo on Level 24 available for Rent
5

1 Bedroom condo on Level 24 available for Rent

1
1
55m²

៧មករា, ភ្នំពេញ

$550/ខែ
ដីសំរាប់ជួល (​ចង់អោយធ្វេីឃ្លាំងក៏បាន)
4

ដីសំរាប់ជួល (​ចង់អោយធ្វេីឃ្លាំងក៏បាន)

300m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$200/ខែ
វីឡាទោល​ ជួល​ ឬ​ លក់
6

វីឡាទោល​ ជួល​ ឬ​ លក់

6
330m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$2,800/ខែ
High-End 3 Bedroom Colonial Apartments for Lease in Phnom Penh's Central Business District
13

3
3
125m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$2,800/ខែ
Compound Villa for Sale in Sro Ngae Commune, Siem Reap City
បានជួល
14

Compound Villa for Sale in Sro Ngae Commune, Siem Reap City