អចលនទ្រព្យសម្រាប់ជួលនៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 7589)

Land for Rent
1

Land for Rent

425m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$120/ខែ
អាផាតមិនសំរាប់ជួល
7

អាផាតមិនសំរាប់ជួល

1
1
38m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$450/ខែ
One bedroom
8

One bedroom

1
1
53m²

កំពង់ចាម, កំពង់ចាម

$400/ខែ
Urban Village /1Bedroom for rent
10

Urban Village /1Bedroom for rent

1
1
64m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$550/ខែ

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ផ្ទះសម្រាប់ជួល
10

ផ្ទះសម្រាប់ជួល

6

ឆែប, ព្រះវិហារ

$6,000/ខែ
ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់ជួលនៅសង្កាត់ផ្សារដេប៉ូទី ៣
5

ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់ជួលនៅសង្កាត់ផ្សារដេប៉ូទី ៣

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$4,500/ខែ
📍Monivong BLVD | 1BR The pinnacle for rent [ ខុនដូ1បន្ទប់គេងសំរាប់ជួលនៅផ្លូវមុន
5

1
1

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$500/ខែ
ផ្ទះល្វែងបុរីសម្រាប់ជួល Flat for Rent near CTN TV
1

ផ្ទះល្វែងបុរីសម្រាប់ជួល Flat for Rent near CTN TV

4
5
66m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$400/ខែ
Land for rent (1$/1m2)
8

Land for rent (1$/1m2)

2,900m²

ឈូក, កំពត

$0.95/ខែ
BKK1 | 2 Bedroom For Rent, Phnom Penh.
8

BKK1 | 2 Bedroom For Rent, Phnom Penh.

2
2
139m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$1,050/ខែ
The Olympia city
8

The Olympia city

1
1
59m²

កំពង់ចាម, កំពង់ចាម

$500/ខែ
PL-016396
2

PL-016396

15m
25m
375m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ$1.86/m²
វីឡាអ័រគីដេរសម្រាប់ជួល VILLA FOR RENT‼️‼️‼️
8

វីឡាអ័រគីដេរសម្រាប់ជួល VILLA FOR RENT‼️‼️‼️

5
320m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$4,500/ខែ
The penthouse condo for rent
8

The penthouse condo for rent

28m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$450/ខែ
A house for lease
8

A house for lease

4
4

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$350/ខែ
Condo near Aeon 1
5

Condo near Aeon 1

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$300/ខែ
🏢 Spacious Serviced 1 Bedroom Apartment for rent in Khan Daun Penh
4

1
1
69m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$850/ខែ
3 Bedrooms unit for rent at Camko City (Condo)
1

3 Bedrooms unit for rent at Camko City (Condo)

3
2
128m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$650/ខែ
ផ្ទះជួលនៅជិតផ្សារទួលទំពូង
3

ផ្ទះជួលនៅជិតផ្សារទួលទំពូង

4
4

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1,200/ខែ
Big one bedroom near AEON3
4

Big one bedroom near AEON3

1
1
50m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$390/ខែ
Apartment for Rent
10

Apartment for Rent

2
2
110m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$2,650/ខែ