អចលនទ្រព្យសម្រាប់ជួលនៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 533)

ដីជួលសម្រាប់បើកអាជីវកម្ម
5

ដីជួលសម្រាប់បើកអាជីវកម្ម

2,470m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$2,000/ខែ
HUGE Commercial Corner Lot for Rent on Street 50m 3000 sqm
3

HUGE Commercial Corner Lot for Rent on Street 50m 3000 sqm

59m
3,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$2,700/ខែ$0.9/m²
Spacious Commercial Land for Rent on Hun Sen Street 50m
3

Spacious Commercial Land for Rent on Hun Sen Street 50m

25m
40m
1,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1,000/ខែ$1/m²
Expandable land for Sale/Rent near Kampot Port | 可扩展土地出售/租 | ដីលក់/ជួលជិតកំពង់ផែ
8

3,000m²

បូកគោ, កំពត

$1,680/ខែ

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដីកែងជួលនៅជិតផ្លូវសម្តេចហ៊ុនសែន60m
3

ដីកែងជួលនៅជិតផ្លូវសម្តេចហ៊ុនសែន60m

945m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1,000/ខែ
ដីជួល ជិតផ្សារព្រែកជ្រៃ / Land for rent near Aeon 3
4

ដីជួល ជិតផ្សារព្រែកជ្រៃ / Land for rent near Aeon 3

2,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
ដីកែងជួលនៅទួលសង្កែ
6

ដីកែងជួលនៅទួលសង្កែ

391m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
660 sqm Land For Rent in Khan Chamkamorn
4

660 sqm Land For Rent in Khan Chamkamorn

20m
33m
660m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$3,200/ខែ$4.84/m²
✅ដីជួលនៅលេីផ្លូវជាតិលេខ8Aសំរាប់ជួលបេីកអាជីវកម្ម
2

✅ដីជួលនៅលេីផ្លូវជាតិលេខ8Aសំរាប់ជួលបេីកអាជីវកម្ម

1,080m²

ខ្សាច់កណ្ដាល, កណ្ដាល

$300/ខែ
ដីជួល 10x30 នៅវេងស្រេង
4

ដីជួល 10x30 នៅវេងស្រេង

300m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$150/ខែ
ដីសំរាប់ជួល (​ចង់អោយធ្វេីឃ្លាំងក៏បាន)
4

ដីសំរាប់ជួល (​ចង់អោយធ្វេីឃ្លាំងក៏បាន)

300m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$200/ខែ
Prime 2400 sqm Land on Xi Jin Ping Blvd for Rent
3

Prime 2400 sqm Land on Xi Jin Ping Blvd for Rent

60m
40m
2,400m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$1,500/ខែ$0.62/m²
ដីជួល ស្រែញ័រ ពងទឹក
4

ដីជួល ស្រែញ័រ ពងទឹក

735m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$600/ខែ
ដី ផ្ទះសំរាប់ជួល ឬលក់ (អាចកែ ឬវាយសំណង់ចោលបាន)
1

ដី ផ្ទះសំរាប់ជួល ឬលក់ (អាចកែ ឬវាយសំណង់ចោលបាន)

180m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
ដីជួលនៅជិតស្ថានទូតចិន
3

ដីជួលនៅជិតស្ថានទូតចិន

545m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$2,500/ខែ
ដីសំរាប់ជួល
3

ដីសំរាប់ជួល

8,500m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$8,500/ខែ
ឃ្លាំងជួលនៅលើផ្លូវ217
3

ឃ្លាំងជួលនៅលើផ្លូវ217

570m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1,200/ខែ
ឃ្លាំងជួល
1

ឃ្លាំងជួល

990m²

ល្វាឯម, កណ្ដាល

$1,000/ខែ
One bedroom house for rent
6

One bedroom house for rent

100m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$150/ខែ
ដីសម្រាប់ជួល នៅសង្កាត់បឹងកេងកង ទីតាំងល្អ នៅទីប្រជុំជន ល្អសម្រាប់ប្រកបអាជីវកម្មគ្
5

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$3,000/ខែ
ដីជួលនៅជិតផ្សារព្រែកជ្រៃ
3

ដីជួលនៅជិតផ្សារព្រែកជ្រៃ

7,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3,500/ខែ