អចលនទ្រព្យសម្រាប់ជួលនៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 7591)

Commercial Land for Lease on Hun Sen Blvd 60M
3

Commercial Land for Lease on Hun Sen Blvd 60M

26m
30m
723m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$2,500/ខែ
Villa For Rent (price can negotiate)
24

Villa For Rent (price can negotiate)

5
5
401m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$3,800/ខែ
Cozy House for Rent on Street 135
4

Cozy House for Rent on Street 135

2
3
102m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$400/ខែ
Orkide condo 2bed for rent
10

Orkide condo 2bed for rent

2
1
146m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$850/ខែ

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

Warehouse for Rent Location in Sen Sok Area
4

Warehouse for Rent Location in Sen Sok Area

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
Shophouse for Rent on Commercial Blvd
1

Shophouse for Rent on Commercial Blvd

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$4,500/ខែ
Villa for Rent Borey Residence 90 (Boeung Kok)
7

Villa for Rent Borey Residence 90 (Boeung Kok)

6
6

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$3,000/ខែ
Luxury 3Bed for rent in Bkk1 - Fresh Move In
10

Luxury 3Bed for rent in Bkk1 - Fresh Move In

3
3
100m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$1,800/ខែ$1,600/m²
ផ្ទះសម្រាប់ផ្ទះ
7

ផ្ទះសម្រាប់ផ្ទះ

3
4
300m²

ឆែប, ព្រះវិហារ

$1,000/ខែ
3 bedroom. It's 185 square meters. The price is $2800 per month! at Boeung Keng
11

3
3
185m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$2,800/ខែ
ផ្ទះជួលនៅបុរីរីវើថោន (ជ្រោយចង្វារ)
5

ផ្ទះជួលនៅបុរីរីវើថោន (ជ្រោយចង្វារ)

5
6

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$550/ខែ
ផ្ទះ សម្រាប់ជួល ក្នុងបុរីពិភពថ្មី ផ្សារត្រពាំងថ្លឹង វេងស្រេង
1

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$300/ខែ
ផ្ទះថ្មីស្អាតសម្រាប់ជួល ខាងចោមចៅ មុខ បេនឡានក្រុង បុរីសន្តិភាព2
1

4
5

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$230/ខែ
WESTERN ONE BEDROOM FOR RENT-TOUL TOMPOUNG🍀
5

WESTERN ONE BEDROOM FOR RENT-TOUL TOMPOUNG🍀

1
1
65m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$550/ខែ
🏢 New Building for Rent – Daun Penh
24

🏢 New Building for Rent – Daun Penh

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$3,800/ខែ
Free កន្លែងចតម៉ូតូ មានបន្ទប់សម្រាប់ជួរ តម្លៃចាប់ពី 110$
5

Free កន្លែងចតម៉ូតូ មានបន្ទប់សម្រាប់ជួរ តម្លៃចាប់ពី 110$

1
1
16m²

៧មករា, ភ្នំពេញ

$110/ខែ
វីឡាសម្រាប់ជួលនៅសង្កាត់ទួលទំពូង
10

វីឡាសម្រាប់ជួលនៅសង្កាត់ទួលទំពូង

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$2,500/ខែ
Studio Anata Residence for rent
6

Studio Anata Residence for rent

1
1
42m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$380/ខែ
2Rooms 141㎡ $880 Chamkarmon AEON Mall
12

2Rooms 141㎡ $880 Chamkarmon AEON Mall

2
2
141m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$880/ខែ
ដីជួលនៅលើផ្លូវ217
3

ដីជួលនៅលើផ្លូវ217

350m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$2,200/ខែ
ផ្ទះអាជីវកម្មសំរាប់ជួលលើមហាវិថីកម្ពុជាក្រោម
3

ផ្ទះអាជីវកម្មសំរាប់ជួលលើមហាវិថីកម្ពុជាក្រោម

2
2
130m²

កំពង់ចាម, កំពង់ចាម

$799/ខែ
វីឡាលក់ ជួល
1

វីឡាលក់ ជួល

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$2,000/ខែ
ផ្ទះអាជីវកម្មសំរាប់ជួល Rental Price: $700/month
4

ផ្ទះអាជីវកម្មសំរាប់ជួល Rental Price: $700/month

4
5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
ដីជួល 01​ ហិតា នៅជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 48 (ពីផ្លូវជាតិលេខ4ទៅកោះកុង) KM27
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$2,000/ខែ
Fully Furnished 1-Bedroom Apartment For Rent
7

Fully Furnished 1-Bedroom Apartment For Rent

1
1

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$180/ខែ
Condo Vue Aston kos Norea
10

Condo Vue Aston kos Norea

3
2

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
ដីជួលនៅបឹងត្របែក
3

ដីជួលនៅបឹងត្របែក

660m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$3,200/ខែ
Condo &hotel
4

Condo &hotel

1
1
87m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$88/ខែ
Villa for Rent in Svay Dankum area
12

Villa for Rent in Svay Dankum area

3
4

សៀមរាប, សៀមរាប

$500/ខែ
Brand New| 2 Bedrooms apartment for rent
7

Brand New| 2 Bedrooms apartment for rent

2
1

សៀមរាប, សៀមរាប

$300/ខែ
3 Bedroom for Rent at The Peak
8

3 Bedroom for Rent at The Peak

3
2
128m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1,200/ខែ
Luxury condominiums -In my dream
7

Luxury condominiums -In my dream

2
1
78m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$910/ខែ
2 Bedrooms
8

2 Bedrooms

2
2
79m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
Linked House for Rent in Borey Peng Huot Boueng Snor
5

Linked House for Rent in Borey Peng Huot Boueng Snor

3
3
210m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$800/ខែ
Prime Land Plot for Rent along Monivong Blvd 2137 sqm
3

Prime Land Plot for Rent along Monivong Blvd 2137 sqm

38m
50m
2,137m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$25,000/ខែ$11.6/m²
1 Bedroom at Parkland TK
6

1 Bedroom at Parkland TK

1
1
35m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$350/ខែ
វីឡាសម្រាប់ជួល នៅសង្កាត់ទួលទំពូង
9

វីឡាសម្រាប់ជួល នៅសង្កាត់ទួលទំពូង

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$2,500/ខែ
Tv Tower
6

Tv Tower

1
1
64m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$530/ខែ
Condo Agile BKK1
9

Condo Agile BKK1

1
1

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$550/ខែ
Attractive House for Rent on Street 380
3

Attractive House for Rent on Street 380

4
6

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$2,000/ខែ