អចលនទ្រព្យសម្រាប់ជួលនៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 533)

Land for Rent on big road
1

Land for Rent on big road

4,200m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$33,600/ខែ
ដីជួលជិតរង្វង់មូលផ្សារដើមថ្កូវ
3

ដីជួលជិតរង្វង់មូលផ្សារដើមថ្កូវ

420m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
土地出租
4

土地出租

7,000m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$0.6/ខែ
តូបកាហ្វេជួល
8

តូបកាហ្វេជួល

2m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$90/ខែ

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដីសម្រាបជួលបេីកភោជនីយដ្ឋានលំហែរជិតផ្លូវថៃហ្គ័រ
3

ដីសម្រាបជួលបេីកភោជនីយដ្ឋានលំហែរជិតផ្លូវថៃហ្គ័រ

1,700m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
Prime 26 000 sqm Industrial Land for Rent Near Ring Road 3
2

Prime 26 000 sqm Industrial Land for Rent Near Ring Road 3

161m
162m
26,221m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$15,732/ខែ$0.6/m²
ដី​ជួល-ច្បារអំពៅ
7

ដី​ជួល-ច្បារអំពៅ

800m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$300/ខែ
📍Agile Sky Residence BKK3 | 1-Bedroom for rent [ ខុនដូ1បន្ទប់គេងសំរាប់ជួលនៅបឹងក
10

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$600/ខែ
Land Lease 4600m2 @0.5$
5

Land Lease 4600m2 @0.5$

4,600m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1/ខែ
Massive 3 Hectare Industrial Site for Rent  Ring Road 3 Khan Kamboul
3

Massive 3 Hectare Industrial Site for Rent Ring Road 3 Khan Kamboul

200m
150m
30,000m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$18,000/ខែ$0.6/m²
សេងហាង
5

សេងហាង

420m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
ដីសម្រាប់ជួលខេត្តកែប
6

ដីសម្រាប់ជួលខេត្តកែប

1,042m²

កែប, កែប

$1,750/ខែ
ដីសម្រាប់ជួលនៅកោះពេជ្រ - Land for Rent in Koh Pich
3

ដីសម្រាប់ជួលនៅកោះពេជ្រ - Land for Rent in Koh Pich

741m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$5,181/ខែ
Land Near Mai Da Road (2004) for Rent
1

Land Near Mai Da Road (2004) for Rent

600m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$400/ខែ
Land for Rent Along National Road 1, Chbar Ampov district
2

Land for Rent Along National Road 1, Chbar Ampov district

11m
28m
308m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ$4.87/m²
ដីសម្រាប់ជួលនៅសង្កាត់វាលស្បូវ | Land for Rent in Veal Sbov Sangkat
2

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$3,000/ខែ
Land for rent
3

Land for rent

600m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$300/ខែ
ដីជួលលើផ្លូវជាតិ
3

ដីជួលលើផ្លូវជាតិ

1,250m²

បាភ្នំ, ព្រៃវែង

$280/ខែ
ទីតាំងដីសម្រាប់ជួល
4

ទីតាំងដីសម្រាប់ជួល

558m²

សន្ទុក, កំពង់ធំ

$3,500/ខែ
ដីជួលបន្ទាន់1200$
3

ដីជួលបន្ទាន់1200$

3,000m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1,200/ខែ
ដីជួលនៅលើផ្លូវ1928
3

ដីជួលនៅលើផ្លូវ1928

15,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1/ខែ
ដីសំរាប់ជួល​ ឬលក់
5

ដីសំរាប់ជួល​ ឬលក់

1,100m²

បាវិត, ស្វាយរៀង

$1,000/ខែ
ដីជួលសម្រាប់បើកអាជីវកម្ម
5

ដីជួលសម្រាប់បើកអាជីវកម្ម

2,470m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$2,000/ខែ
HUGE Commercial Corner Lot for Rent on Street 50m 3000 sqm
3

HUGE Commercial Corner Lot for Rent on Street 50m 3000 sqm

59m
3,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$2,700/ខែ$0.9/m²
Spacious Commercial Land for Rent on Hun Sen Street 50m
3

Spacious Commercial Land for Rent on Hun Sen Street 50m

25m
40m
1,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1,000/ខែ$1/m²
Expandable land for Sale/Rent near Kampot Port | 可扩展土地出售/租 | ដីលក់/ជួលជិតកំពង់ផែ
8

3,000m²

បូកគោ, កំពត

$1,680/ខែ
ដីកែងជួលនៅជិតផ្លូវសម្តេចហ៊ុនសែន60m
3

ដីកែងជួលនៅជិតផ្លូវសម្តេចហ៊ុនសែន60m

945m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1,000/ខែ
ដីជួល ជិតផ្សារព្រែកជ្រៃ / Land for rent near Aeon 3
4

ដីជួល ជិតផ្សារព្រែកជ្រៃ / Land for rent near Aeon 3

2,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
ដីកែងជួលនៅទួលសង្កែ
6

ដីកែងជួលនៅទួលសង្កែ

391m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
660 sqm Land For Rent in Khan Chamkamorn
4

660 sqm Land For Rent in Khan Chamkamorn

20m
33m
660m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$3,200/ខែ$4.84/m²
✅ដីជួលនៅលេីផ្លូវជាតិលេខ8Aសំរាប់ជួលបេីកអាជីវកម្ម
2

✅ដីជួលនៅលេីផ្លូវជាតិលេខ8Aសំរាប់ជួលបេីកអាជីវកម្ម

1,080m²

ខ្សាច់កណ្ដាល, កណ្ដាល

$300/ខែ
ដីជួល 10x30 នៅវេងស្រេង
4

ដីជួល 10x30 នៅវេងស្រេង

300m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$150/ខែ
ដីសំរាប់ជួល (​ចង់អោយធ្វេីឃ្លាំងក៏បាន)
4

ដីសំរាប់ជួល (​ចង់អោយធ្វេីឃ្លាំងក៏បាន)

300m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$200/ខែ
Prime 2400 sqm Land on Xi Jin Ping Blvd for Rent
3

Prime 2400 sqm Land on Xi Jin Ping Blvd for Rent

60m
40m
2,400m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$1,500/ខែ$0.62/m²
ដីជួល ស្រែញ័រ ពងទឹក
4

ដីជួល ស្រែញ័រ ពងទឹក

735m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$600/ខែ
ដី ផ្ទះសំរាប់ជួល ឬលក់ (អាចកែ ឬវាយសំណង់ចោលបាន)
1

ដី ផ្ទះសំរាប់ជួល ឬលក់ (អាចកែ ឬវាយសំណង់ចោលបាន)

180m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
ដីជួលនៅជិតស្ថានទូតចិន
3

ដីជួលនៅជិតស្ថានទូតចិន

545m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$2,500/ខែ
ដីសំរាប់ជួល
3

ដីសំរាប់ជួល

8,500m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$8,500/ខែ
ឃ្លាំងជួលនៅលើផ្លូវ217
3

ឃ្លាំងជួលនៅលើផ្លូវ217

570m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1,200/ខែ
ឃ្លាំងជួល
1

ឃ្លាំងជួល

990m²

ល្វាឯម, កណ្ដាល

$1,000/ខែ