អចលនទ្រព្យនៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 10000)

Villa BS, Near China Town
1

Villa BS, Near China Town

4
4
600m²

ឆែប, ព្រះវិហារ

$1,888/ខែ
💵 #តម្លៃលក់ $125,888📍#ទីតាំងស្ថិតនៅ_ភូមិខ្វា_សង្កាត់ដង្កោ_ខណ្ឌដង្កោ_ភ្នំពេញ
8

6
6
77m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$125,888
新机场附近土地出售
7

新机场附近土地出售

10,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$380
ដីលក់បន្ទាន់ស្វាយជ្រំ 30m x 50m
1

ដីលក់បន្ទាន់ស្វាយជ្រំ 30m x 50m

1,500m²

រលាប្អៀរ, កំពង់ឆ្នាំង

$1M

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

Land for Sale Urgent
1

Land for Sale Urgent

55m
225m
10,550m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$1.48M$140/m²
Land for sale along Main Road 32m, Kandal Stoeung District
4

Land for sale along Main Road 32m, Kandal Stoeung District

6,359m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$45
Spring Plaza Office Space For Rent in Sensok Area
8

Spring Plaza Office Space For Rent in Sensok Area

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550/ខែ
វីឡាភ្លោះAសម្រាប់លក់និង នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ
7

វីឡាភ្លោះAសម្រាប់លក់និង នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$355,000
នៅលើផ្លូវ7មករា
3

នៅលើផ្លូវ7មករា

826m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$826
Three shophouse for sale near Borey Orkide street 2004
6

Three shophouse for sale near Borey Orkide street 2004

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1.05M
Condo studio 180$-190$ 📍 Stueng Mean Chey area
5

Condo studio 180$-190$ 📍 Stueng Mean Chey area

4m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

ទំនាក់ទំនងសួរតម្លៃ
ដីក្បាល:60ម៉ែត្របណ្តោយ:64ម៉ែត្រ
6

ដីក្បាល:60ម៉ែត្របណ្តោយ:64ម៉ែត្រ

3,500m²

ជុំគិរី, កំពត

$25,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់

2
1
65m²

ជើងព្រៃ, កំពង់ចាម

$26,000
ដីសម្រាប់ជួល
8

ដីសម្រាប់ជួល

1,700m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$600/ខែ
Land for sale, main concrete road, near Peng Huot Road 50m
1

Land for sale, main concrete road, near Peng Huot Road 50m

92m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$69,500
Commercial Property For Rent in BKK1
5

Commercial Property For Rent in BKK1

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$7,000/ខែ
Condo for sale 95000$
8

Condo for sale 95000$

53m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$95,000
Fully furnished 2 beds, 2 bath, 3rd Floor, Tuol Sleng
5

Fully furnished 2 beds, 2 bath, 3rd Floor, Tuol Sleng

2
2

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$450/ខែ
វីឡាលក់ តម្លៃពិសេស ចរចា