រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3

ដីលក់ (ភ្នំពេញថ្មី) សង្កាត់ភ្នំពេញថ្មី ខណ្ឌសែនសុខ

សែនសុខ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$415,000
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖28 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី589m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

ដីលក់ (ភ្នំពេញថ្មី) សង្កាត់ភ្នំពេញថ្មី ខណ្ឌសែនសុខ
ទំហំ: 20m×29m (589m²)

តម្លៃ: $415,000/ចរចា

ទីតាំង:ផ្លូវ10m សង្កាត់ភ្នំពេញថ្មី ខណ្ឌសែនសុខ

Telegram : https://t.me/Sienghai

1. SIENGHAI Channel : https://t.me/sienghaioucrea
2. HOUSE SALE : https://t.me/creasale
3. HOUSE RENT : https://t.me/crearent
4. Condo & Apartment : https://t.me/creaozone
5. Commercial Bulding : https://t.me/creabizzone
6. LAND : https://t.me/CREAAILAND

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីកែង ជិតផ្សារ AEON2
4

ដីកែង ជិតផ្សារ AEON2

604m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$380,000
Land Plot for Sale in Phnom Penh Thmey
2

Land Plot for Sale in Phnom Penh Thmey

15m
30m
344m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$412,800$1,200/m²
ដីនិងឃ្លាំងត្រូវការលក់បន្ទាន់ ក្បែរផ្សារឈូកមាស និងបុរីជាច្រើននៅជុំវិញ
5

630m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$427,000
ដីអាជីវកម្មកែងលក់នៅក្រោយផ្សាបឹងបៃតង
4

ដីអាជីវកម្មកែងលក់នៅក្រោយផ្សាបឹងបៃតង

633m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$399,000
ដីលក់(40x30)នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីលក់(40x30)នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង

1,216m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$470,000
ដីកែងត្រូវការដាក់លក់បន្ទាន់ ទីតាំងសែនសុខ ចុះពីផ្លូវ58P បន្តិច ក្បែរមណ្ឌលសុខភាពភ្
4

611m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$370,000
ដីលើផ្លូវធំ60ម មុខក្រោយ ផ្សារដីហុយ ម្ចាស់ដើម
4

ដីលើផ្លូវធំ60ម មុខក្រោយ ផ្សារដីហុយ ម្ចាស់ដើម

258m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$370,000
ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង
2

ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង

6,218m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550
ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)
4

ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,200
20*80 ម្ចាស់ផ្ទាល់ 500ម ពីមន្ទីរពេទ្យ អរឃីដ សែនសុខ
3

20*80 ម្ចាស់ផ្ទាល់ 500ម ពីមន្ទីរពេទ្យ អរឃីដ សែនសុខ

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,000
ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់
6

ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់

1,320m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500
ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ
8

ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ

6,400m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250
Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok
4

Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok

20m
27m
540m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500,000$926/m²
ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី
3

ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី

120m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$95,000
Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598
7

Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598

8m
70m
595m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$750,000$1,260/m²
Prime Residential & Investment Land for Sale in Sen Sok District
10

5m
45m
255m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$180,000$705/m²
Land for sale.
6

Land for sale.

18m
30m
568m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$690,000$1,215/m²
Land for Sale – Ideal for Rental Hostel or Residential Near Toul Kork
5

8m
62m
496m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$595,200$1,200/m²
ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា
8

ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា

5,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3M
Land Project for sale
6

Land Project for sale

7,138m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$450
CREA POIPET