រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1

ដីនឹងផ្ទះលក់បន្ទាន់ នៅសង្កាត់ទួលទំពូង ខណ្ឌចំការមន

ចំការមន, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$1.5M
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖29 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

ដីនឹងផ្ទះលក់បន្ទាន់ នៅសង្កាត់ទួលទំពូង ខណ្ឌចំការមន | Land and House for Rent at Sangkat Toul Tumpoung
- តម្លៃលក់ | Sale Price: $1,500,000 (ចរចា)
- ទំហំដី | Land Size: 16m x 26.5m
ទីតាំងល្អសម្រាប់សង់វីឡា សង់អគារ នឹងផ្សេងៗទៀត...

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីលក់នៅតំបន់ទួលទំពូង
3

ដីលក់នៅតំបន់ទួលទំពូង

119m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$210,000
ដីសម្រាប់លក់នៅលើផ្លូវធំ មហាវិថី ម៉ៅ សេទុង - Big Land for Sale on Mao Tse Tong Bl
5

1,349m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$4,950
House and Land For Sale along Street 454 just 200m away from Russian Market
7

7m
26m
182m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$460,000
ដីកែងលក់នៅបឹងត្របែក
3

ដីកែងលក់នៅបឹងត្របែក

314m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.5M
ដីនិងផ្ទះជួលសម្រាប់លក់
3

ដីនិងផ្ទះជួលសម្រាប់លក់

419m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.48M
ដីលក់នៅជិងផ្សារបឹងត្របែក
3

ដីលក់នៅជិងផ្សារបឹងត្របែក

372m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.3M
ដីសម្រាប់លក់
4

ដីសម្រាប់លក់

423m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$920,000
Prime Land for Sale in Phsar Daeum Thkov
4

Prime Land for Sale in Phsar Daeum Thkov

14m
28m
392m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$800,000$2,040/m²
ដីឡូត៍លក់បន្ទាន់ ម្ចាស់កន់លុយ ទីតាំងក្រោយក្លឹបវាយកូនហ្គោល ភ្នំពេញ រ៉ូយ៉ាល់ កម្ពុជា
8

246m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$45,000
ដីសម្រាប់លក់
4

ដីសម្រាប់លក់

1,125m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$5,500
ដីសម្រាប់លក់
3

ដីសម្រាប់លក់

352m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$750,000
Urgent Land for Sale Near BKK1
9

Urgent Land for Sale Near BKK1

18m
14m
247m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$543,400$2,200/m²
ដីលក់នៅទួលគោកជិតសាលាឥន្ទ្រទេវី
3

ដីលក់នៅទួលគោកជិតសាលាឥន្ទ្រទេវី

526m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$1.65M
Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar
3

Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar

25m
40m
1,000m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.5M$1,500/m²
ដីលក់នៅកោះពេជ្រ ( project two river residence)
1

ដីលក់នៅកោះពេជ្រ ( project two river residence)

600m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$4,200
Land for Sale
3

Land for Sale

378m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1,980
ដី939m² លក់នៅសង្កាត់ទន្លេបាសាក់ ខណ្ឌចំការមន (ម្ចាស់ផ្ទាល់)
1

ដី939m² លក់នៅសង្កាត់ទន្លេបាសាក់ ខណ្ឌចំការមន (ម្ចាស់ផ្ទាល់)

939m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$4,500
Land for Urgent Sale ដីលក់បន្ទាន់លើផ្លូវធំ
3

Land for Urgent Sale ដីលក់បន្ទាន់លើផ្លូវធំ

1,982m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$2,500
ដីលក់បន្ទាន់PP ប្លង់រឹង10mx20m Amory
1

ដីលក់បន្ទាន់PP ប្លង់រឹង10mx20m Amory

200m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$59,000
Land for Sale Urgent
1

Land for Sale Urgent

55m
225m
10,550m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$1.48M$140/m²
Basac Realty