រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5

Warehouse For Sale in Kien Svay Kandal | 12,735 sqm Land

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល
តម្លៃលក់:
$850,000
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖11 ឧសភា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីអគារ

ទំហំ12,735m²

ការពិពណ៌នា

This warehouse property is available for sale in Kor Ki Commune, Kien Svay District, Kandal Province. The property is strategically located in a growing industrial and logistics area with convenient access to Phnom Penh and surrounding provinces.

The property sits on a large land size of 12,735 sqm with a total building area of 4,394 sqm. It features an approximate frontage of 40 meters, suitable for logistics operations, storage facilities, manufacturing, or large-scale commercial use.

  • Property Type: Warehouse
  • Land Area (sqm): 12,735 sqm
  • Building Area (sqm): 4,394 sqm
  • Frontage: 40m

  • Title Type: Hard Title (HTD)

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ឃ្លាំងលក់រឺជួល
3

ឃ្លាំងលក់រឺជួល

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$800,000
ឃ្លាំងលក់ / Warehouse For Sale (ម្ចាស់ផ្ទាល់) មានចំណូលស្រាប់
3

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$800,000
ដីនិងឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ទួលទំពូងទី១
4

ដីនិងឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ទួលទំពូងទី១

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$800,000
Wear house for sale
3

Wear house for sale

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$860,000
ឃ្លាំងលក់នៅជិតរកាកោងស្ពានលេខ23
8

ឃ្លាំងលក់នៅជិតរកាកោងស្ពានលេខ23

មុខកំពូល, កណ្ដាល

$140,000
ដីឃ្លាំងមានបន្ទប់ខាងក្នុងសំរាប់ស្នាក់នៅស្រាប់
1

ដីឃ្លាំងមានបន្ទប់ខាងក្នុងសំរាប់ស្នាក់នៅស្រាប់

ល្វាឯម, កណ្ដាល

$420,000
ខ្លាំងលក់
6

ខ្លាំងលក់

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$285,000
ដីឃ្លាំងសំរាប់ លក់ រឺ ជួល ជួល តំលៃ 300$/ខែ
24

ដីឃ្លាំងសំរាប់ លក់ រឺ ជួល ជួល តំលៃ 300$/ខែ

ល្វាឯម, កណ្ដាល

$109,000
⚡️ឃ្លាំងសម្រាប់លក់នៅលើផ្លូវ104 ក្បែរកួរស្រូវ៣
11

⚡️ឃ្លាំងសម្រាប់លក់នៅលើផ្លូវ104 ក្បែរកួរស្រូវ៣

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1M
Warehouse for Sale in Khan Chbar Ampov
4

Warehouse for Sale in Khan Chbar Ampov

10m
45m
450m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$420,000
Warehouse & Industrial Land for Sale in Khan Chbar Ampov
4

Warehouse & Industrial Land for Sale in Khan Chbar Ampov

9m
45m
396m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$450,000
Wharehouse for sell or market
6

Wharehouse for sell or market

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1.3M
ឃ្លាំង​ជួលអោយក្លឹបហាត់ប្រាណ​ លក់បន្ទាន់
4

ឃ្លាំង​ជួលអោយក្លឹបហាត់ប្រាណ​ លក់បន្ទាន់

ពោធិ៍សាត់, ពោធិ៍សាត់

$175,000
5-Story Office with Warehouses for Sale in Khan Mean Chey, Phnom Penh
8

70m
97m
5,965m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$4.47M$750/m²
ឃ្លាំងជួល / 仓库出租 14m x 40m Or 40m x 80m, 2.5$/m2
6

ឃ្លាំងជួល / 仓库出租 14m x 40m Or 40m x 80m, 2.5$/m2

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$2.5
Commercial Land for Sale (P007)
6

Commercial Land for Sale (P007)

កំបូល, ភ្នំពេញ

$168
Commercial Land for Sale (P006)
5

Commercial Land for Sale (P006)

កំបូល, ភ្នំពេញ

$170
🏘 ឃ្លាំង នៅជិតស្តុបលូប្រាំ ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
3

🏘 ឃ្លាំង នៅជិតស្តុបលូប្រាំ ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$120,000
ឃ្លាំងលក់
5

ឃ្លាំងលក់

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$490,000
🏘 ឃ្លាំង នៅជិតផ្លូវ371 ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
4

🏘 ឃ្លាំង នៅជិតផ្លូវ371 ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$196,000