រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5
+15

Villa Klem for Sale in Borey Chankiri

ដង្កោ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$365,000
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖10 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី10m
ជម្រៅដី21m
ទំហំដី210m²

ព័ត៌មានលម្អិតពីអគារ

ទទឹងអគារ8m
បណ្តោយអគារ13m
ទំហំ291m²
ជាន់3
បន្ទប់គេង5
បន្ទប់ទឹក6
ចំណតរថយន្ត2

ការពិពណ៌នា

Invest in this fully furnished villa and enjoy a 6% annual return. Ideal for immediate move-in or rental income. Located near Aeon Mall Mean Chey and Preak Chey Market for ultimate convenience.

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Urgent sell
8

Urgent sell

4
6
97m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$395,000
Klem Villa For Sale, Borey Chankiri, new Airport
7

Klem Villa For Sale, Borey Chankiri, new Airport

4
6

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$360,000$1,714/m²
Modern 3 Storey Villa for Sale in Borey Chankiri
1

Modern 3 Storey Villa for Sale in Borey Chankiri

4
6
406m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$350,000
Twin Villa for Sale in Borey Peng Huoth 60m
6

Twin Villa for Sale in Borey Peng Huoth 60m

5
6
270m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$400,000
Twin B villa FOR SALE | Urgent Borey Peng Hout 60m
8

Twin B villa FOR SALE | Urgent Borey Peng Hout 60m

5
6
90m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$370,000
ឃ្វីនB​សម្រាប់លក់ នៅបុរី​ជីបម៉ុង​ផាកលែន​50ម៉ែត្រ
8

ឃ្វីនB​សម្រាប់លក់ នៅបុរី​ជីបម៉ុង​ផាកលែន​50ម៉ែត្រ

5
6

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$381,000
Villa For Sale Or Rent!!!
10

Villa For Sale Or Rent!!!

5
837m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$7,000
Beautiful 4 Bedroom Villa for Sale in Borey Chankiri
12

Beautiful 4 Bedroom Villa for Sale in Borey Chankiri

4
6

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$500,000
VILLA PRINCE $235,000
8

VILLA PRINCE $235,000

4
4
240m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$235,000
Prince Villa for Sale | 312 sqm Land | From $730,888 | Near AEON Mall 3, Phnom P
1

5
6
312m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$730,888
វីឡាភ្លោះ(Twin B Villa)សម្រាប់លក់🏡• ទីតាំងបុរី ប៉េង ហួត បឹងស្នោរ(PH Euro Park)
8

5
6
262m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$335,000
💥វីឡាទោល លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! បុរីហ្គ្រេនភ្នំពេញ ជិតAeon2 (Code: V-00007
7

5
6
300m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$395,000
ផ្ទះអាជីវកម្មលក់ និង តូបផ្សារ
8

ផ្ទះអាជីវកម្មលក់ និង តូបផ្សារ