រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3

Spacious 870 sqm Land for Sale in Chbar Ampov

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$1.2M$1,379/m²
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖10 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី18m
ជម្រៅដី16m
ទំហំដី870m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

Located in a peaceful residential area, this 870 sqm land plot is a versatile opportunity for both residential and commercial purposes. With its spacious layout and strategic location, the property is ideal for businesses such as pubs, restaurants, cafes, or shops, offering great potential to attract local customers and capitalize on the area’s growing foot traffic.

Surrounded by schools, markets, and thriving developments, this property is a rare blend of convenience and opportunity. Whether you’re looking to invest, build your dream home, or create a commercial space, this land offers unlimited possibilities. Don’t miss the chance to secure a property in this fast-growing area. Contact us today for more information.

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីលក់ក្រុងខេមរភូមិន្ទ កោះកុង
5

ដីលក់ក្រុងខេមរភូមិន្ទ កោះកុង

1,686m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$219,180
ដីលក់
1

ដីលក់

88m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$28,000
ដីលក់កោះនរា តម្លៃពិសេស
8

ដីលក់កោះនរា តម្លៃពិសេស

1,742m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$3M
Dm for more info
3

Dm for more info

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$12,500
ដីលក់នៅពោតិ៍សាត់
4

ដីលក់នៅពោតិ៍សាត់

17,574m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$632,664
Urgent Land or Sales 45m x 100m
1

Urgent Land or Sales 45m x 100m

4,399m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.27M
ដីលក់នៅជិតកោះនរា
3

ដីលក់នៅជិតកោះនរា

910m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.18M
Rent or Sale ជួល ឬលក់
5

Rent or Sale ជួល ឬលក់

2,790m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.29M
Hard title
5

Hard title

1,261m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.1M
Hard title
6

Hard title

1,261m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.1M
ដីលក់នៅជិតផ្លូវជាតិលេខ1
3

ដីលក់នៅជិតផ្លូវជាតិលេខ1

842m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$993,560
ដីលក់នៅលើផ្លូវវត្តចំពុះក្អែកជាប់មាត់ទន្លេ
3

ដីលក់នៅលើផ្លូវវត្តចំពុះក្អែកជាប់មាត់ទន្លេ

2,790m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.4M
ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍
2

ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍

1,000m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$500,000
ដីលក់បន្ទាន់ឈើទាលកោះក្របី
7

ដីលក់បន្ទាន់ឈើទាលកោះក្របី

930m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$88,888
ដីនិងឃ្លាំងលក់
5

ដីនិងឃ្លាំងលក់

207m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$100,000
ដីកែងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ទួលទំពូង ខណ្ឌចំការមន
3

ដីកែងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ទួលទំពូង ខណ្ឌចំការមន

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.3M
ដីលក់ ៤ហិចតា លើផ្លូវថៃហ្គើរ (Land 4ha Street Tiger) $175/m2
7

ដីលក់ ៤ហិចតា លើផ្លូវថៃហ្គើរ (Land 4ha Street Tiger) $175/m2

40,000m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$7M
ដីធំស្តងដាភូមិគ្រឹះ និង ខុនដូរ សម្រាប់លក់នៅម្តុំវត្តសន្សំកុសល ក្បែផ្លូវ ២៧១​​ 75
13

1,604m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1.2M
ដីសម្រាប់លក់នៅជាយក្រុងភ្នំពេញ 10*40
3

ដីសម្រាប់លក់នៅជាយក្រុងភ្នំពេញ 10*40

403m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$75,000
ដីចំការនៅកោះក្របី ព្រែកថ្មីលក់
2

ដីចំការនៅកោះក្របី ព្រែកថ្មីលក់

5,300m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$160
HENG Saranya
HENG Saranya

Pointer Property Co., Ltd

kh flag
gb flag