រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5

Land for Sale Prime Wide Frontage Plot along National Road 1

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល
តម្លៃលក់:
$3.8M
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖10 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី168m
ជម្រៅដី45m
ទំហំដី7,500m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

This 7,500 sqm land parcel with an impressive 168m frontage and 45m depth is strategically located along National Road 1, one of Phnom Penh’s key outbound arteries connecting the city to eastern provinces and border trade routes. The area is well established with a mix of commercial activities, logistics operations, warehouses, showrooms, and expanding residential developments, making it a highly sought-after corridor for large-scale projects.

The extensive frontage provides strong road visibility, easy access, and flexible master planning, ideal for developments requiring exposure and smooth traffic flow. This land is well-suited for commercial complexes, showrooms, logistics facilities, mixed-use projects, or long-term investment holding. Properties along NR1 continue to benefit from infrastructure growth and increasing demand driven by trade, transport, and urban expansion.

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

108: ដី 20ha ក្រវ៉ាត់ក្រុង 3 ស្រែអំពិល
2

108: ដី 20ha ក្រវ៉ាត់ក្រុង 3 ស្រែអំពិល

200,000m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$120
ដីលក់
8

ដីលក់

863m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$79,500
Land for Sale
3

Land for Sale

3,250m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$250
55x60, ជិត​ផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុង 200m 60m road Kien Svay
6

55x60, ជិត​ផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុង 200m 60m road Kien Svay

3,000m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$85
លក់ដីលំនៅឋានជិតកំពង់ផែស្វយ័តភ្នំពេញ
8

លក់ដីលំនៅឋានជិតកំពង់ផែស្វយ័តភ្នំពេញ

844m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$160,000
ក្រវ៉ាត់ក្រុងទី3 ជិតផ្លូវជាតិលេខ1
1

ក្រវ៉ាត់ក្រុងទី3 ជិតផ្លូវជាតិលេខ1

35,347m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$90
ដីលក់បន្ទាន់ លើក្រវាត់ក្រុងទី3 ចំងាយ500មែត្រពីកំពង់ផែភ្នំពេញ
2

4,000m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$150
Urgent Land for Sale 6 Locations near Kien Svay
1

Urgent Land for Sale 6 Locations near Kien Svay

53m
90m
4,634m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$70/m²
Urgent Land for Sale 6 Locations near Kien Svay
1

Urgent Land for Sale 6 Locations near Kien Svay

85m
180m
16,289m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$65/m²
Urgent Land for Sale 6 Locations near Kien Svay
1

Urgent Land for Sale 6 Locations near Kien Svay

100m
7,550m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$55/m²
ដីលក់នៅកៀនស្វាយ
4

ដីលក់នៅកៀនស្វាយ

1,049m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$87,000
ដី​លក់​ស្រុក​កៀនស្វាយ​សង្កាត់​ឈេី​ទាល​ភូមិ​ឫស្សី​ស្រុក​
7

ដី​លក់​ស្រុក​កៀនស្វាយ​សង្កាត់​ឈេី​ទាល​ភូមិ​ឫស្សី​ស្រុក​

580m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$68,000
ដីចំការ ភូមិឈើទាល ស្រុកកៀនស្វាយ 40ម*60ម
4

ដីចំការ ភូមិឈើទាល ស្រុកកៀនស្វាយ 40ម*60ម

2,500m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$85,000
ដីទន្លេមេគង្គ សក្តិ២ សំរោងធំ កៀនស្វាយ ទេសភាព ស្រស់ស្រាយ
5

ដីទន្លេមេគង្គ សក្តិ២ សំរោងធំ កៀនស្វាយ ទេសភាព ស្រស់ស្រាយ

600m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$95,000
ដីភូមិលក់បន្ទាន់បន្ទាន់ នៅម្តំុ ផ្សាព្រែកថ្មី ឃ៊ុម គគីធំ ស្រុកគៀនស្វាយ
2

960m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$28,888
ដីលក់បន្ទាន់ នៅកៀនស្វាយជិតព្រែកជីកហ្វូណន
2

ដីលក់បន្ទាន់ នៅកៀនស្វាយជិតព្រែកជីកហ្វូណន

525m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$30,000
ដីពពាលខែ ដីឥដ្ឋ ស្រុក កៀនស្វាយ សម្រាប់លក់
7

ដីពពាលខែ ដីឥដ្ឋ ស្រុក កៀនស្វាយ សម្រាប់លក់

2,151m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$150,000
ដីលក់ឬជួលកន្ទុយជាប់ទន្លេបាសាក់លើផ្លូវ 21B
6

ដីលក់ឬជួលកន្ទុយជាប់ទន្លេបាសាក់លើផ្លូវ 21B

622m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$480,000
ដីនៅកុំពង់ថ្ម(ជិតមន្ទីឃុំគគីធំ)ផ្លូវកៅស៊ូតម្លៃ១ម៉ែតដើ1250$.ក្បាលដី-145×100ម៉ែត
7

1,250m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$1,250
ដីលក់នៅផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី3 ជិតរោងចក្រស្រាបៀ ម៉ាទ្រិត
5

ដីលក់នៅផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី3 ជិតរោងចក្រស្រាបៀ ម៉ាទ្រិត

5,921m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$75
Huot Panhaboth
Huot Panhaboth

Pointer Property Co., Ltd

gb flag
kh flag