រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

សៀមរាប, សៀមរាប
តម្លៃលក់:
$1M$310/m²
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖9 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី43m
ជម្រៅដី70m
ទំហំដី3,227m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

Presenting a remarkable investment opportunity in the sought-after Sala Kamraeuk area of Siem Reap city. This generous land parcel spans 3,227 sqm, with dimensions of 43m x 70m, providing a versatile canvas for a variety of developments, from residential complexes to commercial ventures. The location boasts excellent accessibility to major roads, local markets, and cultural attractions, ensuring high visibility and foot traffic. Surrounded by a growing community, this property is perfect for discerning investors looking to capitalize on the area's development potential. Don't miss the chance to explore this ultimate investment opportunity in a vibrant and rapidly evolving market.

Property Code: LS-510

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីលក់
8

ដីលក់

2,954m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1,000
❇☎️✅ចុះតម្លៃជូន 1900$ ភ្លាម Urgent Sale of Land in Siem Reap City
8

145m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$34,900
ដីលក់
4

ដីលក់

1,652m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$120
️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street
8

️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street

3,400m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$320
Now selling for $400, previously $580!!! Land for sale in Siem Reap city  (Urgen
5

Now selling for $400, previously $580!!! Land for sale in Siem Reap city (Urgen

10,502m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$400
ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​
8

ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​

4,722m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$130
Land for sell​, located in Siem Reap  Sala kamreuk village,  Sala kamreuk Commun
3

Land for sell​, located in Siem Reap Sala kamreuk village, Sala kamreuk Commun

90m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$33,000
ដីកណ្តាលក្រុងសៀមរាប
5

ដីកណ្តាលក្រុងសៀមរាប

664m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$210
ដីអាជីវកម្មលក់ លើផ្លូវ ចុងកៅស៊ូ
4

ដីអាជីវកម្មលក់ លើផ្លូវ ចុងកៅស៊ូ

1,219m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$600
Land For Sale
6

Land For Sale

2,110m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1
សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង
6

សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង

612m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$250,000
ដីលក់ក្នុងក្រុងសៀមរាប-ភូមិសាលាកំរើក Land for Sale in Siem Reap-Sala Kamreuk Vill
4

176m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$58,000
ដីលក់នៅជាប់ផ្លូវប៉េតុងទី1 ក្នុងសង្កាត់សាលាកំរើក ក្រុងសៀមរាប តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
2

2,648m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$380
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

164m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$40,000
Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
5

Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

18m
59m
1,003m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$250,750$250/m²
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
3

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

10m
40m
343m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1,000/m²
ដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​
2

ដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​

1,938m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$999,999
ផ្ទះ នឹង ដី សំរាប់លក់ ( តំលៃចចារ )
8

ផ្ទះ នឹង ដី សំរាប់លក់ ( តំលៃចចារ )

1,968m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$885,600
ភូមិខ្នារ សង្កាត់ជ្រាវ
7

ភូមិខ្នារ សង្កាត់ជ្រាវ

400m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$120
ដីលក់
1

ដីលក់

810m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$30,000
Soknara Sek