αžšαžΌαž”αž—αžΆαž–αž’αž…αž›αž“αž‘αŸ’αžšαž–αŸ’αž™αž‘αžΈ 1
αžšαžΌαž”αž—αžΆαž–αž’αž…αž›αž“αž‘αŸ’αžšαž–αŸ’αž™αž‘αžΈ 2
αžšαžΌαž”αž—αžΆαž–αž’αž…αž›αž“αž‘αŸ’αžšαž–αŸ’αž™αž‘αžΈ 3
αžšαžΌαž”αž—αžΆαž–αž’αž…αž›αž“αž‘αŸ’αžšαž–αŸ’αž™αž‘αžΈ 4
αžšαžΌαž”αž—αžΆαž–αž’αž…αž›αž“αž‘αŸ’αžšαž–αŸ’αž™αž‘αžΈ 5
+3

House for rent in Kep 350$

αž€αŸ‚αž”, αž€αŸ‚αž”
αžαž˜αŸ’αž›αŸƒαž‡αž½αž›:
$350/αžαŸ‚
αž”αžΆαž“αž’αŸ’αžœαžΎαž”αž…αŸ’αž…αž»αž”αŸ’αž”αž“αŸ’αž“αž—αžΆαž–αž…αž»αž„αž€αŸ’αžšαŸ„αž™αŸ–28 αž˜αžΈαž“αžΆ 2026
αž›αŸαžαž€αžΌαžŠαž’αž…αž›αž“αž‘αŸ’αžšαž–αŸ’αž™αŸ–

αž–αŸαžαŸŒαž˜αžΆαž“αž›αž˜αŸ’αž’αž·αžαž–αžΈαž’αž‚αžΆαžš

αž”αž“αŸ’αž‘αž”αŸ‹αž‚αŸαž„2
αž”αž“αŸ’αž‘αž”αŸ‹αž‘αžΉαž€2

αž€αžΆαžšαž–αž·αž–αžŽαŸŒαž“αžΆ

🏑☝️ Private house for rent in Kep $ 350/ months.
βœ“ 2 bedrooms, AC, beds, fan
βœ“ 2 bathrooms with hot shower.
βœ“ Living room
βœ“ Kitchen has big fridge
πŸ›œ WI-FI
βœ“ Large territory fenced
βœ“ For more information, please contact Telegram +855 885472233

αž’αž…αž›αž“αž‘αŸ’αžšαž–αŸ’αž™αžŸαŸ’αžšαžŠαŸ€αž„αž‚αŸ’αž“αžΆ

House for rent. αž•αŸ’αž‘αŸ‡αžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž‡αž½αž›
8

House for rent. αž•αŸ’αž‘αŸ‡αžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž‡αž½αž›

αž€αŸ‚αž”, αž€αŸ‚αž”

$700/αžαŸ‚
Property for rent from krong kep
8

Property for rent from krong kep

5
5
1,500mΒ²

αž€αŸ‚αž”, αž€αŸ‚αž”

$1,300/αžαŸ‚
3 Bedrooms house for rent
8

3 Bedrooms house for rent

3
3

αž€αŸ‚αž”, αž€αŸ‚αž”

$350/αžαŸ‚
Three bedroom house for retnt 350$/m
8

Three bedroom house for retnt 350$/m

3
3

αž€αŸ‚αž”, αž€αŸ‚αž”

$350/αžαŸ‚
αž”αž“αŸ’αž‘αž”αŸ‹αž‡αž½αž›αž“αŸ…αž€αŸ‚αž”
8

αž”αž“αŸ’αž‘αž”αŸ‹αž‡αž½αž›αž“αŸ…αž€αŸ‚αž”

1
1

αž€αŸ‚αž”, αž€αŸ‚αž”

$300/αžαŸ‚
2BR-House for Rent in Sla Kram area
αž”αžΆαž“αž‡αž½αž›
11

2BR-House for Rent in Sla Kram area

2
2
96mΒ²

αžŸαŸ€αž˜αžšαžΆαž”, αžŸαŸ€αž˜αžšαžΆαž”

$380/αžαŸ‚
αž•αŸ’αž‘αŸ‡αž‡αž½αž›αž‡αžΆαž”αŸ‹αž•αŸ’αžŸαžΆαžšαž”αž»αžšαžΈαžšαž»αž„αžšαžΏαž„ αž‡αŸ’αžšαŸ„αž™αž…αž„αŸ’αžœαžΆαžš
7

2
2

αž‡αŸ’αžšαŸ„αž™αž…αž„αŸ’αžœαžΆαžš, αž—αŸ’αž“αŸ†αž–αŸαž‰

$350/αžαŸ‚
Vacation House
8

Vacation House

5
4
880mΒ²

αž€αŸ‚αž”, αž€αŸ‚αž”

$800/αžαŸ‚
1Bedroom Wooden House For Rent In Kep
7

1Bedroom Wooden House For Rent In Kep

1
1

αž€αŸ‚αž”, αž€αŸ‚αž”

$150/αžαŸ‚
1 Bedroom House For Rent from Kep City
8

1 Bedroom House For Rent from Kep City

1
1

αž€αŸ‚αž”, αž€αŸ‚αž”

$200/αžαŸ‚
1 Bedroom Private Bungalow
8

1 Bedroom Private Bungalow

1
1

αž€αŸ‚αž”, αž€αŸ‚αž”

$200/αžαŸ‚
αž•αŸ’αž‘αŸ‡αž‡αž½αž›
8

αž•αŸ’αž‘αŸ‡αž‡αž½αž›

3
2

αž«αžŸαŸ’αžŸαžΈαž€αŸ‚αžœ, αž—αŸ’αž“αŸ†αž–αŸαž‰

$350/αžαŸ‚
Compound villa for Rent in Siem Reap, Svay Dangkum
10

Compound villa for Rent in Siem Reap, Svay Dangkum

2
3

αžŸαŸ€αž˜αžšαžΆαž”, αžŸαŸ€αž˜αžšαžΆαž”

$350/αžαŸ‚
αž•αŸ’αž‘αŸ‡αž‡αž½αž›αž‡αžΆαž“αŸ‹αž‘αžΈαŸ‘ αž•αŸ’αžŸαžΆαžšαž€αžŽαŸ’αžαžΆαž›
8

2

αžŠαžΌαž“αž–αŸαž‰, αž—αŸ’αž“αŸ†αž–αŸαž‰

$350/αžαŸ‚
House for Rent in Siem Reap, Sala Kamraeuk area
12

House for Rent in Siem Reap, Sala Kamraeuk area

2
1

αžŸαŸ€αž˜αžšαžΆαž”, αžŸαŸ€αž˜αžšαžΆαž”

$380/αžαŸ‚
1Bedroom House for Rent in Siem Reap, Sala Kamreuk area
10

1Bedroom House for Rent in Siem Reap, Sala Kamreuk area