រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3

Bokor moutain view land

កំពត, កំពត
តម្លៃលក់:
$25,000
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖28 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី700m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

ដីលក់
Land for sale ( English below )
លេខសម្គាល់អចលនទ្រព្យ 0002A
ពិពណ៌នា : ដីស្អាតមួយកន្លែងនេះបើកលក់ហើយ! វាជាឱកាសដ៏ល្អសម្រាប់អ្នកមានបំណងចង់បានដីធ្វើផ្ទះលំហែ រឺទិញទុកលក់យកចំណេញវិញ។ ដីនេះនៅជិតភ្នំបូកគោ ហើយបើសង់ផ្ទះពីជាន់អាចមើលឃើញសមុទ្យបាន។
_ ទំហំដី 20ម×35ម
_ ប្រភេទចំណងជើង៖ ប្លង់ទន់ (អាចដំឡើងដល់ការចុះបញ្ជីពន្ធដារ និងប្រថាបត្រាស្រុកបាន)
_ តំលៃ 25,000$ (ចរចារ)
_ទីតាំង៖ ប្រហែល 6km ពីក្រុងកំពត។ ( ទីតងស្ថិតនៅ ភូមិទទឹងថ្ងៃ, សង្កាត់បឹងទូក, ក្រុងបូកគោ, ខេត្តកំពត។
សំរាប់ពត៌មានបន្ថែមសូមធ្វើការទំនាក់ទំនងមក
_ ទូរស័ព្ទ: 081270099
_ អុីមែល: thavy4real@gmail.com
Property ID 0002A
Description: This beautiful land is for sale now! It is a good opportunity for those who want to get land to build such a holiday house or buy to make the profit. This land is near Bokor Mountain and if you build up to two floors house, you can see the sea view clearly.
_ Land size 20m × 35m
_ Title type: Soft title (can be upgraded to tax registration and district stamp)
_ Price $ 25,000 (Negotiable )
_ Location: About 6km from Kampot city. (Location: Toteung Tngay Village, Sangkat Boeung Touk, Bokor City, Kampot Province.
For more information, please contact
Tel: 081270099
_ Email: thavy4real@gmail.com

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីក្នុងក្រុងកំពត លក់បន្ទាន់
8

ដីក្នុងក្រុងកំពត លក់បន្ទាន់

666m²

កំពត, កំពត

$25,000
2Km ពីស្ពានថ្មីក្រុងកំពត​ រម្លស់បាន
1

2Km ពីស្ពានថ្មីក្រុងកំពត​ រម្លស់បាន

324m²

កំពត, កំពត

$27,000
Hard title
5

Hard title

354m²

កំពត, កំពត

$25,000
ខេត្តកំពត ដីលក់ជិតសមុ្រ ជាប់ផ្លូវបេតុងរដ្ឋក្នុងក្រុងបងៗ🎁
5

ខេត្តកំពត ដីលក់ជិតសមុ្រ ជាប់ផ្លូវបេតុងរដ្ឋក្នុងក្រុងបងៗ🎁

200m²

កំពត, កំពត

$29,500
Land at Kampot City for Sale
4

Land at Kampot City for Sale

280m²

កំពត, កំពត

$20,000
ដីលក់ក្រុងកំពត (ប្លង់រឹង)
6

ដីលក់ក្រុងកំពត (ប្លង់រឹង)

310m²

កំពត, កំពត

$54,000
ដីព្រែកកំពត តម្លៃធូរជាងមុន
5

ដីព្រែកកំពត តម្លៃធូរជាងមុន

2,485m²

កំពត, កំពត

$370,000
ផ្ទះលម្ហែលក់បន្ទាន់
8

ផ្ទះលម្ហែលក់បន្ទាន់

1,798m²

កំពត, កំពត

$280,000
ដីក្នុងក្រុងកំពត ក្បែររីស៊ត 24m x 27m
5

ដីក្នុងក្រុងកំពត ក្បែររីស៊ត 24m x 27m

666m²

កំពត, កំពត

$55,000
ក្នុងក្រុង(ក្បែរនាឡិកាយក្ស)
8

ក្នុងក្រុង(ក្បែរនាឡិកាយក្ស)

154m²

កំពត, កំពត

$250,000
Land at kampot city
4

Land at kampot city

16,488m²

កំពត, កំពត

$18
លក់ដី ភូមិបារាំង ជិតបាលីវីឡារីសត ទេសភាពជើងភ្នំបូកគោ បញ្ចុះតម្លៃពិសេស
6

295m²

កំពត, កំពត

$18,000
land for sale
5

land for sale

297m²

កំពត, កំពត

$15,000
land for sale
6

land for sale

5,167m²

កំពត, កំពត

$77,000
ដីលក់
5

ដីលក់

15,500m²

កំពត, កំពត

$15
ដីអាជីវកម្មជាប់ព្រែកក្នុងក្រុងកំពត
6

ដីអាជីវកម្មជាប់ព្រែកក្នុងក្រុងកំពត

342m²

កំពត, កំពត

$390,000
Land For Sale In Kampot - Andoung Khmer Village (Phum Barang) next to Kampot Bali Resort
8

1,441m²

កំពត, កំពត

$75
ដីជាយក្រុងកំពត លក់ប្រញាប់លុយ៖
5

ដីជាយក្រុងកំពត លក់ប្រញាប់លុយ៖

375m²

កំពត, កំពត

$19,000
PL-015895
2

PL-015895

55m
70m
2,771m²

កំពត, កំពត

$480,000$173/m²
ប៊ូទិកជាប់ព្រែកមានចំណូលស្រាប់3500$
8

ប៊ូទិកជាប់ព្រែកមានចំណូលស្រាប់3500$

930m²

កំពត, កំពត

$500,000
Thavy