រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5
+2

ផ្ទះល្វែងលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

សែនសុខ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$115,000
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖29 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី68m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

*ផ្ទះល្វែងលក់បន្ទាន់ខ្លាំង លើ​ផ្លូវធំ30ម៉ែត្រ ខណ្ឌសែនសុខ *
*Flat for sales on 30m road Front of Grand Phnom Penh*

*តំលៃ 115,000$
✔ ទីតាំង: ផ្លូវបេតុង(30m) សង្កាត់ឃ្មួញ ខណ្ឌសែនសុខ
(នៅទល់មុខ Grand Phnom Penh ច្រកផ្លូវហាណូយ)
✔ ផែនទីផ្ទះ https://goo.gl/maps/irD8nVqYXf9QPG5F9
✔ ផ្ទះទំហំ៖ 4.2m x 16m
✔ មុខផ្ទះសល់ 7m ក្រោយ: 1.5m
✔ មានបន្ទប់គេង 4 និង បន្ទប់ទឹក 5
✔ ប្លង់រឹង
✔ មានទីតាំងនៅទីប្រជុំជន ជិតសាលារៀន ផ្សារ បុរីធំ់ៗ
☎ ទូរសព័្ទលេខ: 099 902299

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Land For Sale Phnom Penh Thmey - near AEON2
1

Land For Sale Phnom Penh Thmey - near AEON2

23m
10m
215m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$115,000$535/m²
ដីលក់នៅជិតរោងចក្រ Tiger Beer
8

ដីលក់នៅជិតរោងចក្រ Tiger Beer

201m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$105,000
ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី
3

ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី

120m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$95,000
ដីលក់ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 61 ស្ពានព្រែកក្ដាម (15 x 35)
8

ដីលក់ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 61 ស្ពានព្រែកក្ដាម (15 x 35)

525m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$127,500
ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង
2

ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង

6,218m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550
ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)
4

ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,200
ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់
6

ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់

1,320m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500
Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok
4

Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok

20m
27m
540m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500,000$926/m²
Prime Residential & Investment Land for Sale in Sen Sok District
10

5m
45m
255m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$180,000$705/m²
Land for sale.
6

Land for sale.

18m
30m
568m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$690,000$1,215/m²
Land for Sale – Ideal for Rental Hostel or Residential Near Toul Kork
5

8m
62m
496m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$595,200$1,200/m²
ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា
8

ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា

5,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3M
Land Project for sale
6

Land Project for sale

7,138m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$450
ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង

647m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$850
ដីលក់ ឬជួល
1

ដីលក់ ឬជួល

3,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$300
ដីឃ្លាំងលក់បន្ទាន់ 20x30
1

ដីឃ្លាំងលក់បន្ទាន់ 20x30

600m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250,000
ដីកែង ជិតផ្សារ AEON2
4

ដីកែង ជិតផ្សារ AEON2

604m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$380,000
Land for sale UGENT near Chip Mong Sen Sok
7

Land for sale UGENT near Chip Mong Sen Sok

586m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$618,888
(លក់បន្ទាន់) តំលៃពីមុន $250,000 ចុះមក $179,000 ដីកែងរាបស្មើ ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ3, 1km ពីផ្សារប៉ាងសី
7

460m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$179,000
ដីលក់បន្ទាន់នៅភ្នំពេញថ្មី
3

ដីលក់បន្ទាន់នៅភ្នំពេញថ្មី

344m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$800
Good Day Farm Land