រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3

ដីសម្រាប់ជួលនៅលើផ្លូវ371

មានជ័យ, ភ្នំពេញ
តម្លៃជួល:
$400/ខែ
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖30 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី245m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

ដីជួលនៅលើផ្លូវ371
សម្រាប់ជួល:$400/ខែ
ទំហំដី:7m x 35m
ទំហំដីសរុប:245m2

🔐លេខកូដអចលនវត្ថុ៖ 954
ស្ថិតនៅលើផ្លូវ371  សង្កាត់បឹងទំពុន ខណ្ឌមានជ័យ ភ្នំពេញ

———————————
ទាក់ទងមកឥលូវនេះ៖
Call: 070704070 / 012277322
Telegram: https://t.me/vannraaa
微信号: vannra-experts

- Channel: https://t.me/vannrapropertyexperts
- Tiktok: https://www.tiktok.com/@vannra_property_experts
- Facebook: https://www.facebook.com/vannra.phnompenh.property/

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីជួល បឹងទំពន់ 5mx22m
3

ដីជួល បឹងទំពន់ 5mx22m

1m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$120/ខែ
🗺️ ដី (កែង) សម្រាប់ជួល នៅជិតផ្សារចំរើនផល
3

🗺️ ដី (កែង) សម្រាប់ជួល នៅជិតផ្សារចំរើនផល

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1,200/ខែ
ដីជួលសំរាប់ធ្វេីឃ្លាំង​ និងតារាងបាល់
8

ដីជួលសំរាប់ធ្វេីឃ្លាំង​ និងតារាងបាល់

819m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$900/ខែ
Urban village 2Bedroom for rent.
4

Urban village 2Bedroom for rent.

70m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$600/ខែ
ដីសម្រាប់ជួល នៅជិតជីបម៉ុង271
5

ដីសម្រាប់ជួល នៅជិតជីបម៉ុង271

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$800/ខែ
ដីជួល បឹងទំពុន
3

ដីជួល បឹងទំពុន

115m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$120/ខែ
ដី ផ្ទះសំរាប់ជួល ឬលក់ (អាចកែ ឬវាយសំណង់ចោលបាន)
1

ដី ផ្ទះសំរាប់ជួល ឬលក់ (អាចកែ ឬវាយសំណង់ចោលបាន)

180m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
ដីជួលនៅក្រោយផ្សារកាណាស៊ីធីផ្លូវវេងស្រេង
6

ដីជួលនៅក្រោយផ្សារកាណាស៊ីធីផ្លូវវេងស្រេង

300m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$200/ខែ
ដី មានសំណង់អគារ និងការ៉ាស់សាំង សម្រាប់ជួល នៅលើផ្លូវជាតិលេខ2 និងជិតផ្សារក្រមួន (ច
5

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$7,500/ខែ
Land for rent near Borey Orkide the royal
1

Land for rent near Borey Orkide the royal

935m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1,300/ខែ
Land for rent
3

Land for rent

520m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$399/ខែ
(English Below) 🏘 ឃ្លាំង សម្រាប់ជួល នៅជិតផ្សារសឡា (កូដ៖ A05-062068)
6

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
1800 sqm Land for Rent close to Chip Mong 271 Mega Mall
4

1800 sqm Land for Rent close to Chip Mong 271 Mega Mall

40m
45m
1,800m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$4,000/ខែ$2.22/m²
Land Near Mai Da Road (2004) for Rent
1

Land Near Mai Da Road (2004) for Rent

600m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$400/ខែ
ទីតាំងជួលធ្វើអាជីវកម្ម ភូមិឬស្សី ខណ្ឌមានជ័យ
5

ទីតាំងជួលធ្វើអាជីវកម្ម ភូមិឬស្សី ខណ្ឌមានជ័យ

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1/ខែ
ដីជួលជាប់ផ្លូវថៃហ្គឺ ជិតបុរីហាយធិធ
6

ដីជួលជាប់ផ្លូវថៃហ្គឺ ជិតបុរីហាយធិធ

400m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$400/ខែ
ដីជួលលើផ្លូវកប់ស្រូវ ក្បាល 15ម × 30ម
6

ដីជួលលើផ្លូវកប់ស្រូវ ក្បាល 15ម × 30ម

450m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$400/ខែ
PL-015799
2

PL-015799

37m
73m
12,600m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$56,700/ខែ$4.5/m²
ដីជួល សំរាប់ធ្វើអាជីវកម្ម
3

ដីជួល សំរាប់ធ្វើអាជីវកម្ម

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1/ខែ
ដីនិងអាគារសម្រាប់ជួលនៅផ្លូវជាតិលេខ២ ចាក់អង្រែក្រោម
9

ដីនិងអាគារសម្រាប់ជួលនៅផ្លូវជាតិលេខ២ ចាក់អង្រែក្រោម

1,504m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$4,500/ខែ
Sovannra Bouy
Sovannra Bouy

Pointer Property Co., Ltd

gb flag
kh flag