រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2

ដីលក់ ផ្លូវឧញ៉ា ម៉ុង រឹទ្ធី

សែនសុខ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$1,300
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖29 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី7,900m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

📣 ដីលក់ ផ្លូវឧញ៉ា ម៉ុង រឹទ្ធី
• ទំហំ: 7900m2 (ក្បាលចូលដី10m)
• ប្លង់រឹង

👉 តំលៃ​លក់: $1300/m2 ចរចារ

☎️​ 070 418 777 | 078 418 777
Telegram : https://t.me/Sienghai

1. SIENGHAI Channel : https://t.me/sienghaioucrea
2. HOUSE SALE : https://t.me/creasale
3. HOUSE RENT : https://t.me/crearent
4. Condo & Apartment : https://t.me/creaozone
5. Commercial Bulding : https://t.me/creabizzone
6. LAND : https://t.me/CREAAILAND

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)
4

ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,200
ដី 12 x 30 ផ្លូវធំ ភ្នំពេញថ្មីសំរាប់លក់
3

ដី 12 x 30 ផ្លូវធំ ភ្នំពេញថ្មីសំរាប់លក់

325m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,400
ដីសម្រាប់លក់
3

ដីសម្រាប់លក់

125m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,100
ដី ឃ្លាំង ផ្ទះលើមហាវិថី Mong Rethy លក់បន្ទាន់  / Land & warehouse for sale
8

ដី ឃ្លាំង ផ្ទះលើមហាវិថី Mong Rethy លក់បន្ទាន់ / Land & warehouse for sale

2,126m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,500
ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សា តាមបណ្តោយផ្លូវម៉ុងឬទ្ធី បញ្ចុះតំលៃពិសេស ពី 1300 មក 1100$
10

3,972m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,100
ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង
2

ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង

6,218m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550
20*80 ម្ចាស់ផ្ទាល់ 500ម ពីមន្ទីរពេទ្យ អរឃីដ សែនសុខ
3

20*80 ម្ចាស់ផ្ទាល់ 500ម ពីមន្ទីរពេទ្យ អរឃីដ សែនសុខ

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,000
ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់
6

ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់

1,320m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500
ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ
8

ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ

6,400m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250
Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok
4

Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok

20m
27m
540m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$500,000$926/m²
ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី
3

ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី

120m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$95,000
Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598
7

Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598

8m
70m
595m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$750,000$1,260/m²
Prime Residential & Investment Land for Sale in Sen Sok District
10

5m
45m
255m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$180,000$705/m²
Land for sale.
6

Land for sale.

18m
30m
568m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$690,000$1,215/m²
Land for Sale – Ideal for Rental Hostel or Residential Near Toul Kork
5

8m
62m
496m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$595,200$1,200/m²
ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា
8

ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា

5,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3M
Land Project for sale
6

Land Project for sale

7,138m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$450
ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង

647m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$850
ដីលក់ ឬជួល
1

ដីលក់ ឬជួល

3,000m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$300
ដីឃ្លាំងលក់បន្ទាន់ 20x30
1

ដីឃ្លាំងលក់បន្ទាន់ 20x30

600m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250,000
CREA POIPET