រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2

ដីលក់ (ជ្រោយចង្វារ)

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$1M
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖28 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី766m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

ដីលក់ (ជ្រោយចង្វារ)
ទំហំ: 766m²

តម្លៃ: $1 000 000/ចរចា

☎️​ 070 418 777 | 078 418 777
Telegram : https://t.me/Sienghai

1. SIENGHAI Channel : https://t.me/sienghaioucrea
2. HOUSE SALE : https://t.me/creasale
3. HOUSE RENT : https://t.me/crearent
4. Condo & Apartment : https://t.me/creaozone
5. Commercial Bulding : https://t.me/creabizzone
6. LAND : https://t.me/CREAAILAND

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Land Chraoy Chongvar Chrouy Changvar
3

Land Chraoy Chongvar Chrouy Changvar

16m
36m
572m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.08M$1,888/m²
Corner Land for Sale ( 350 sqm) in Sangkat Chrouy Changvar
4

Corner Land for Sale ( 350 sqm) in Sangkat Chrouy Changvar

10m
35m
350m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$945,000$2,700/m²
Corner Land for Sale in Sangkat Chroy Changvar
3

Corner Land for Sale in Sangkat Chroy Changvar

11m
25m
285m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$370,500$1,300/m²
Chroy Changva Land near riverside for sale
8

Chroy Changva Land near riverside for sale

7,415m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1,450
Prime Development Land – 3,522 sqm Riverfront Plot in Chroy Changva
14

40m
85m
3,522m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$5.64M$1,600/m²
Development Land for Sale (3,883 sqm) – Chroy Changvar
4

Development Land for Sale (3,883 sqm) – Chroy Changvar

39m
100m
3,883m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$10.87M$2,800/m²
PL-015998
1

PL-015998

25m
71m
1,800m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$6.3M$3,500/m²
ដីផ្ទះលក់ម្តុំជ្រោយចង្វារផ្លូវកែវចិន្តា
3

ដីផ្ទះលក់ម្តុំជ្រោយចង្វារផ្លូវកែវចិន្តា

1,057m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$3M
ដីនៅអូសោម​ សម្រាប់លក់​ ដីជាប់ផ្លូវរដ្ឋ​ និងកន្ទុយដីជាប់ទឹកបឹងដែលប្របនឹងជេីងភ្នំ​
1

3,000m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$136,666
ដីលក់បន្ទាន់ 18m x 30m
7

ដីលក់បន្ទាន់ 18m x 30m

517m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$620
Land for Sale (3,000sqm) in Chroy Changva
4

Land for Sale (3,000sqm) in Chroy Changva

10m
3,000m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$750,000$2,500/m²
Spacious Land with 2-Storey House for Sale in Chrouy Changvar
5

14m
80m
1,120m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$2.73M$2,433/m²
Land for sale
1

Land for sale

100m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$36,666
ដីជាប់ទន្លេ​ នៅជ្រោយចង្វារ
3

ដីជាប់ទន្លេ​ នៅជ្រោយចង្វារ

3,893m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$11M
[ ដីសម្រាប់លក់​ - LAND FOR SALE ]
1

[ ដីសម្រាប់លក់​ - LAND FOR SALE ]

3,522m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1,600
ដីជ្រោយចង្វារ ជាប់ផ្លូវធំ ជាប់មាត់ទន្លេ មេគង្គ លក់បន្ទាន់ 20m×30m លក់បន្ទាន់ តំល
7

517m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1,890
ដីលក់បន្ទាន់ នៅជ្រោយចង្វារ ជិតខុដដូ មេគង្គវីយូថោវើ ផ្លូវ 8m ទំហំដី 7m*17m តំលៃ 1
4

119m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1,399
084: ដី 20x30 ជ្រោយចង្វារ
4

084: ដី 20x30 ជ្រោយចង្វារ

600m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1,450
ដីសម្រាប់លក់​នៅក្នុងខណ្ឌជ្រោយចង្វារ - Land for Sale in Khan Chroy Changvar
1

3,883m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$2,500
Land for sale
7

Land for sale

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$6,000
CREA POIPET