រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4

ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦

សៀមរាប, សៀមរាប
តម្លៃលក់:
$450
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖29 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី1,850m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

Land size 189m2. In Siem Reap for build apartment Hotel  150m from national road N6 behind Lotus balance and city Angkor hotel .contact.  077210514

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$160
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$38,500
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
2

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

សៀមរាប, សៀមរាប

$700
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$27,500$137.5/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$110/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$24,000
ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)
4

ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)

262m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$39,900
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$502,600$700/m²
ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់
7

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

320m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$65,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$260
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$49,500
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$210,600$390/m²
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1.3M
Corner land for urgent sale
2

Corner land for urgent sale

419m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$129,900
Land for sale
5

Land for sale

1,519m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$270,000
ដីលក់សៀមរាប
1

ដីលក់សៀមរាប

545m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$36,000
ដីលក់បន្ទាន់ ចម្ងាយ ២គីឡូម៉ែត្រប៉ុណ្ណោះ ពីផ្សារចាស់ Pup Street ក្រុងសៀមរាប
4

555m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$185
Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City
8

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City

32m
102m
3,225m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$190/m²
Doungvisith