រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5
+20
Wangfu International Real Estate Development Co., Ltd

Le Condé BKK1

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

លក្ខណៈសម្បត្តិ

កម្រិតគុណភាពគម្រោងកម្រិតមធ្យម
ប្រភេទគម្រោងខុនដូ
ក្រុមហ៊ុនអភិវឌ្ឍន៍Wangfu International Real Estate Development Co., Ltd
កាលបរិច្ឆេទបើកលក់2023-11-01
កាលបរិច្ឆេទបញ្ចប់សំណង់2024-12-01
ប័ណ្ណកម្មសិទ្ធិអចលនទ្រព្យប្លង់ចំណែកឯកជន
ផ្ទៃដីគម្រោង3,029m²

ប្រភេទយូនីត និងតម្លៃ

B6 - ២ បន្ទប់គេង

$146,075
2
1
58.43m²
$2,500/m²

C3 - ២ បន្ទប់គេង

$170,550
2
2
68.22m²
$2,500/m²

C2 - ២ បន្ទប់គេង

$139,375
2
2
55.75m²
$2,500/m²

C1 - ២ បន្ទប់គេង

$136,250
2
2
54.5m²
$2,500/m²

B5 - ១ បន្ទប់គេង

$93,675
1
1
37.47m²
$2,500/m²

B3 - ១ បន្ទប់គេង

$113,975
1
1
45.59m²
$2,500/m²

The Alhambra - យូនីតនៅផ្នែកខាងលើបង្អស់នៃអាគារ

$6M
9
6
801.28m²
$7,489/m²

The Chambord - យូនីតនៅផ្នែកខាងលើបង្អស់នៃអាគារ

$2.7M
7
5
676.12m²
$4,000/m²

The Versailles , The Buckingham - យូនីតនៅផ្នែកខាងលើបង្អស់នៃអាគារ

$2.71M
8
6
677.46m²
$4,000/m²

E1 - ៤ បន្ទប់គេង

$423,450
3
4
169.38m²
$2,500/m²

D8 - ៣ បន្ទប់គេង

$226,175
2
3
90.47m²
$2,500/m²

D7 - ៣ បន្ទប់គេង

$207,125
3
3
82.85m²
$2,500/m²

D6 - ៣ បន្ទប់គេង

$226,200
2
3
90.48m²
$2,500/m²

D5 - ៣ បន្ទប់គេង

$187,150
2
3
74.86m²
$2,500/m²

B2 - ១ បន្ទប់គេង

$114,350
1
1
45.74m²
$2,500/m²

B1 - ១ បន្ទប់គេង

$140,000
1
1
42.56m²
$3,290/m²

A6 - ស្ទូឌីយោ

$86,000
1
1
29.46m²
$2,920/m²

A5 - ស្ទូឌីយោ

$76,900
1
1
30.76m²
$2,500/m²

A3 - ស្ទូឌីយោ

$90,000
1
1
29.15m²
$3,088/m²

A2 - ស្ទូឌីយោ

$80,000
1
1
28.35m²
$2,822/m²

A1 - ស្ទូឌីយោ

$80,000
1
1
28.35m²
$2,822/m²

D2 - ៣ បន្ទប់គេង

$312,400
3
3
124.96m²
$2,500/m²

D1 - ៣ បន្ទប់គេង

$313,400
3
3
125.36m²
$2,500/m²

C6 - ២ បន្ទប់គេង

$167,325
2
2
66.93m²
$2,500/m²

C5 - ២ បន្ទប់គេង

$178,400
2
2
71.36m²
$2,500/m²

ជជែកជាមួយយើងអំពីយូនីតដែលមាន

ទទួលបានតម្លៃ និងព័ត៌មានភ្លាមៗតាម Telegram

អំពីគម្រោង

Le Condé BKK1 is a premium 43-story condominium located in Phnom Penh’s sought-after Boeung Keng Kang 1 (BKK1) district. Developed by Wangfu International Real Estate Development, it offers 1,080 units, including studio, 1-, 2-, and 3-bedroom apartments, each equipped with a Xiaomi smart home system for convenient control of lighting and temperature. The building provides luxury amenities such as an indoor swimming pool, gym, sky garden, children’s play area, and a rooftop sky bar. Positioned near embassies, international organizations, and top-tier restaurants, it caters to a high-end clientele and presents a strong investment opportunity with guaranteed rental returns and high appreciation potential.

ការគ្រប់គ្រងអចលនទ្រព្យ
ប្រព័ន្ធប្រកាសអគ្គិភ័យ និងប្រព័ន្ធបាញ់ទឹកពន្លត់អគ្គីភ័យ
កន្លែងធ្វើការរួមគ្នា
កាមេរ៉ាសុវត្ថិភាព

ទីតាំង និងតំបន់ជុំវិញ

កំពុងផ្ទុក...

កំណត់ពេលទស្សនាគម្រោងដោយឥតគិតថ្លៃ

ទស្សនាយូនីតគំរូដោយផ្ទាល់ — មានសេវាកម្មជូនទៅមកដោយឥតគិតថ្លៃពីកណ្តាលរាជធានីភ្នំពេញ

វឌ្ឍនភាពសាងសង់

បានចាប់ផ្តើមវិច្ឆិកា 2023
បានបញ្ចប់ធ្នូ 2024

ទទួលបានពិគ្រោះយោបល់ឥតគិតថ្លៃ

ទុកព័ត៌មានលម្អិតរបស់អ្នក ហើយអ្នកប្រឹក្សាអចលនទ្រព្យនឹងទំនាក់ទំនងអ្នកក្នុងរយៈពេល ១ ម៉ោងក្នុងម៉ោងធ្វើការ។

ដោយចុចប៊ូតុង សុំពិគ្រោះយោបល់ ខ្ញុំយល់ព្រមតាម គោលការណ៍ឯកជនភាព របស់ PropertyHub