រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5
+4
Sarita Property & Development

La Cozii TK Condominium

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

លក្ខណៈសម្បត្តិ

កម្រិតគុណភាពគម្រោងកម្រិតមធ្យម
ប្រភេទគម្រោងខុនដូ
ក្រុមហ៊ុនអភិវឌ្ឍន៍Sarita Property & Development
កាលបរិច្ឆេទបើកលក់2019-11-01
កាលបរិច្ឆេទបញ្ចប់សំណង់2023-01-01
ប័ណ្ណកម្មសិទ្ធិអចលនទ្រព្យប្លង់ចំណែកឯកជន
ផ្ទៃដីគម្រោង549m²
ថ្លៃគ្រប់គ្រងប្រចាំខែ$0.5/m² per Month

ប្រភេទយូនីត និងតម្លៃ

A - យូនីតនៅផ្នែកខាងលើបង្អស់នៃអាគារ

$392,160
4
3
153m²
$2,564/m²

A-02, A-02A - ២ បន្ទប់គេង

$122,430
2
2
53m²
$2,310/m²

A-01B - ២ បន្ទប់គេង

$224,070
2
2
97m²
$2,310/m²

A-01A - ២ បន្ទប់គេង

$219,450
2
2
95m²
$2,310/m²

A-01 - ២ បន្ទប់គេង

$166,320
1
2
72m²
$2,310/m²

B-02 - ១ បន្ទប់គេង

$83,160
1
1
36m²
$2,310/m²

B-01, B-01A - ១ បន្ទប់គេង

$97,020
1
1
42m²
$2,310/m²

C-01, C-01A - ស្ទូឌីយោ

$66,990
1
1
29m²
$2,310/m²

C-02 - ស្ទូឌីយោ

$57,750
1
1
25m²
$2,310/m²

ជជែកជាមួយយើងអំពីយូនីតដែលមាន

ទទួលបានតម្លៃ និងព័ត៌មានភ្លាមៗតាម Telegram

អំពីគម្រោង

La Cozii TK Condominium is an 18-story residential development in Toul Kork, Phnom Penh, designed for modern urban living, offers studio, one-bedroom, two-bedroom, and penthouse units, with sizes ranging from 25 sqm to 152 sqm. With prices starting at $58,500, it appeals to first-time buyers, small families, and investors. The development includes essential amenities such as a swimming pool, gym, secure parking, elevators, and 24/7 security, ensuring convenience and safety for residents.

ចណតរថយន្ត (បង់ជាខែ)
ប្រព័ន្ធប្រកាសអគ្គិភ័យ និងប្រព័ន្ធបាញ់ទឹកពន្លត់អគ្គីភ័យ
កាមេរ៉ាសុវត្ថិភាព

ទីតាំង និងតំបន់ជុំវិញ

កំពុងផ្ទុក...

កំណត់ពេលទស្សនាគម្រោងដោយឥតគិតថ្លៃ

ទស្សនាយូនីតគំរូដោយផ្ទាល់ — មានសេវាកម្មជូនទៅមកដោយឥតគិតថ្លៃពីកណ្តាលរាជធានីភ្នំពេញ

វឌ្ឍនភាពសាងសង់

បានចាប់ផ្តើមវិច្ឆិកា 2019
បានបញ្ចប់មករា 2023

ទទួលបានពិគ្រោះយោបល់ឥតគិតថ្លៃ

ទុកព័ត៌មានលម្អិតរបស់អ្នក ហើយអ្នកប្រឹក្សាអចលនទ្រព្យនឹងទំនាក់ទំនងអ្នកក្នុងរយៈពេល ១ ម៉ោងក្នុងម៉ោងធ្វើការ។

ដោយចុចប៊ូតុង សុំពិគ្រោះយោបល់ ខ្ញុំយល់ព្រមតាម គោលការណ៍ឯកជនភាព របស់ PropertyHub

La Cozii TK Condominium
$58,000

La Cozii TK Condominium