រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5
+5

ក្រុមហ៊ុនសាងសង់CROWN TOWERS CO., LTD
កាលបរិច្ឆេទបើកលក់2022-11-01
កាលបរិច្ឆេទបញ្ចប់សំណង់2025-05-01
ប័ណ្ណកម្មសិទ្ធិអចលនទ្រព្យប្លង់រឹង
ផ្ទៃដីគម្រោង1,576m²
ថ្លៃគ្រប់គ្រងប្រចាំខែ$1/m² per Month

ប្រភេទយូនីត និងតម្លៃ

B11 - 1 Bedroom - ១ បន្ទប់គេង

$72,121
1
1
43m²
$1,677/m²

C6 - 2 Bedrooms - ២ បន្ទប់គេង

$110,885
2
2
68m²
$1,631/m²

C5 - 2 Bedrooms - ២ បន្ទប់គេង

$89,173
1
2
57.4m²
$1,554/m²

B6 - 1 Bedroom - ១ បន្ទប់គេង

$72,121
1
1
43m²
$1,677/m²

A1 - Studio - ស្ទូឌីយោ

$50,473
1
1
32.5m²
$1,553/m²

C2 - 2 Bedrooms - ២ បន្ទប់គេង

$86,968
1
2
56m²
$1,553/m²

C1 - 2 Bedrooms - ២ បន្ទប់គេង

$76,097
1
2
49m²
$1,553/m²

B9 - 1 Bedroom - ១ បន្ទប់គេង

$66,779
1
1
43m²
$1,553/m²

B8 - 1 Bedroom - ១ បន្ទប់គេង

$66,779
1
1
43m²
$1,553/m²

B7 - 1 Bedroom - ១ បន្ទប់គេង

$66,779
1
1
43m²
$1,553/m²

B5 - 1 Bedroom - ១ បន្ទប់គេង

$66,779
1
1
43m²
$1,553/m²

B3 - 1 Bedroom - ១ បន្ទប់គេង

$66,779
1
1
43m²
$1,553/m²

C3 - 2 Bedrooms - ២ បន្ទប់គេង

$86,968
1
2
56m²
$1,553/m²

B12 - 1 Bedroom - ១ បន្ទប់គេង

$77,456
1
1
47.5m²
$1,631/m²

B2 - 1 Bedroom - ១ បន្ទប់គេង

$66,779
1
1
43m²
$1,553/m²

B1 - 1 Bedroom - ១ បន្ទប់គេង

$62,120
1
1
40m²
$1,553/m²

ជជែកជាមួយយើងអំពីយូនីតដែលមាន

ទទួលបានតម្លៃ និងព័ត៌មានភ្លាមៗតាម Telegram

អំពីគម្រោង

Discover luxury living in this exceptional condo located in Sen Sok, just minutes from Aeon Mall 2 and the Royal University of Phnom Penh. This modern residence offers the largest Skybar in the area, where you can enjoy stunning panoramic views of the city skyline. Relax in the infinity pool, designed to offer a seamless connection between sky and water, providing the ultimate escape. With meticulously crafted interiors and world-class amenities, this condo is perfect for those seeking an exclusive and sophisticated lifestyle. Experience comfort, convenience, and luxury, all in the heart of Phnom Penh’s vibrant neighborhood.

ការគ្រប់គ្រងអចលនទ្រព្យ
ប្រព័ន្ធប្រកាសអគ្គិភ័យ និងប្រព័ន្ធបាញ់ទឹកពន្លត់អគ្គីភ័យ
ចំណតរថយន្តមានដំបូល
កាមេរ៉ាសុវត្ថិភាព

ទីតាំង និងតំបន់ជុំវិញ

កំពុងផ្ទុក...

កំណត់ពេលទស្សនាគម្រោងដោយឥតគិតថ្លៃ

ទស្សនាយូនីតគំរូដោយផ្ទាល់ — មានសេវាកម្មជូនទៅមកដោយឥតគិតថ្លៃពីកណ្តាលរាជធានីភ្នំពេញ

វឌ្ឍនភាពសាងសង់

បានចាប់ផ្តើមវិច្ឆិកា 2022
បានបញ្ចប់ឧសភា 2025

អចលនទ្រព្យក្រោមគម្រោង

2BR Condo for rent at Crown Tower
20

2BR Condo for rent at Crown Tower

2
1
57m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$650/ខែ
2BR Condo for rent at Crown Tower
16

2BR Condo for rent at Crown Tower

2
1
57m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$600/m²
Condo Crown Tower
7

Condo Crown Tower